Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 21.03.2018
Головна » 2014 » Лютий » 5 » Духовенство Одесько-Балтської єпархії відвідали Київський євромайдан.
23:02
Духовенство Одесько-Балтської єпархії відвідали Київський євромайдан.
З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка настоятель Свято-Успенської парафії с.Мирне Біляївського району протоієрей Василь Єдин, настоятель Свято-Покровської парафії м.Біляївка ієрей Богдан Біда та настоятель Свято-Троїцької парафії м.Іллічівська ієрей Геннадій Новіков відвідали Київський євромайдан.

 Прибувши до столиці України священнослужителі відвідали Свято-Володимирський кафедральний патріарший собор, де вклонилися мощам святої великомучениці Варвари та священномученика Макарія митрополита Київського. Після відвідання собору священики попрямували до Київського євромайдану, де звершили молитву за мир та закликали всіх святих землі Української подати всім мудрості, розуму та любові на благо нашої Батьківщини.

Зі сцени євромайдану протоієрей Василь Єдин передав благословення керуючого Одесько-Балтською єпархією єпископа Марка та вітання від духовенства та парафіян Одеських храмів Київського Патріархату з побажанням до присутніх на майдані, щоб більше не пролилася сльоза не однієї матері про свого сина, який стоїть на майдані, і щоб не один син не розчарувався у своїх діях, які він направив для боротьби за краще життя.