Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2016 » Січень » 29 » День вшанування пам'яті Героїв Крут.
20:46
День вшанування пам'яті Героїв Крут.

В день вшанування  пам'яті Героїв Крут, які 98 років тому віддали своє життя за Українську Народну Республіку в бою з більшовиками, єпископ Одеський і Балтський Марк та секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої на честь Івана та Юрія Лип, борців за українську Незалежність. 

У церемонії покладання квітів взяли участь заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Соломія Бобровська, начальник Департаменту внутрішньої політики Одеської міської ради Олександр Жильцов, начальник відділу у справах релігій та національностей Одеської обласної державної адміністрації Ярослава Резнікова, представники громадських організацій, учасники АТО, молодь та ветерани.

Хор студентів музичного училища ім. Данькевича виконав Гімн України, а наприкінці заходу - «Молитву за Україну».

У цей день у 1918 році на залізничній станції Крути в Чернігівській області кілька сотень студентів, захищаючи підступи до Києва, вступили в нерівний бій за свободу і незалежність рідної землі. Пам'ятний Хрест Героям Крут встановлений в Києві на Аскольдовій могилі.