Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 17.03.2018
Головна » 2015 » Травень » 8 » День тезоіменитства єпископа Марка.
09:03
День тезоіменитства єпископа Марка.

В день пам'яті святого апостола і євангеліста Марка, небесного покровителя єпископа Одеського і Балтського Марка, Його Преосвященство у співслужінні секретаря єпархії архімандрита Микити (Сировегіна) та єпархіального духовенства звершив Божественну літургію у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси. 

Перед літургією для поклоніння з вівтаря був винесений ковчег з часткою мощей святого апостола і євангеліста Марка.

На малому вході, з благословеня Святійшого Патріарха Філарета, єпископ Марк нагородив митрою настоятеля Свято-Успенського храму с.Болгарка Роздільнянського району Одеської області протоієрея Володимира Кошарко. 

Благословенням Предстоятеля Церкви, правом носіння палиці були нагородженні настоятель парафії святителя Миколая Чудотворця м.Іллічівська Одеської області протоієрей Михайло Щерба, настоятель Свято-Успенського храму с.Мирне Біляївського району Одеської області протоієрей Василь Єдин та настоятель Свято-Покровського храму м.Біляївка Одеської області протоієрей Богдан Біда.

З благословення Патріарха Філарета, єпископ Марк також підніс до сану протоієрея настоятеля храму святого великомученика Георгія Побідоносця с.Єгорівка Роздільнянського району Одеської області священика Олега Сидоровича.  

Після відпусту літургії був відправлений подячний молебень з молитвою за Україну та проголошенням уставного многоліття. 

Після молебну  з вітальною промовою до єпископа Марка звернувся обласний благочинний митрофорний протоієрей Віталій Сеник та преподніс архіпастирю від духовенства єпархії панагійний набір. 

Зі словами привітання з нагоди дня ангела до єпископа Марка також звернувся благочинний Великомихайлівського, Котовського та Ширяївського районів Одеської єпархії, економ єпархії митрофорний протоієрей Юрій Граблюк. 

З благословення Святійшого Патріарха Філарета, за активну громадянську позицію, героїзм, самопожертву під час подій Революції Гідності, у захисті Батьківщини на Донбасі та в Криму, а також за волонтерську діяльність та допомогу Збройним силам, Національній гвардії, добровольчим батальйонам та іншим військовим формуванням України, єпископ Одеський і Балтський Марк вручив настоятелю парафії святого великомученика Димитрія Солунського с.Новоградівка Овідіопільського Одеської області протоієрею Віталію Хомичу та іншим священнослужителям єпархії медалі "За жертовність і любов до України".