Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

П`ятниця, 23.02.2018
Головна » 2016 » Червень » 19 » День Святої Тройці.
09:46
День Святої Тройці.

В день свята Святої Трійці, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні обласного благочинного митрофорного протоієрея Віталія Сеника, мирофорного протоієрея Юрія Дякуна, клірика собору Андрія Волошина та ієрея Теодора Оробця відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси урочисту всенічну, а в саме свято - Божественну літургію, за якою виголосив проповідь про зішестя Святого Духа на апостолів і про перебування Його в Церкві.

Після літургії була відправлена велика вечірня з читанням коліносхильних, глибокозмістовних, зворушливих троїцьких молитов.

Після вечірні  єпископ Марк  освятив багаточисленним парафіянам зілля та квіти.

У той же день, на запрошення Теплодарського міського голови Михайла Васильовича Жовніра, єпископ Одеський і Балтський Марк разом з єпархіальним духовенством та архієрейським хором кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси взяв участь у фестівалі духовної пісні "Господь Бог є твердиня вічная", який відбувся на площі біля Теплодарського міського будинку культури.

У фестівалі духовної пісні також взяв участь хор Свято-Успенського храму с.Мирне Біляївського району Одеської області на чолі з настоятелем храму, благочинним Біляївського та Овідіопольського районів Одеської єпархії протоієреєм Василем Єдиним.

В день свята П'ятидесятниці, після Божественної літургії у Свято-Варваринському приділі Свято-Покровського храму м.Одеси, настоятелю протоієрею Олександру Філіппову, за велику волонтерську діяльність, від імені Спілки ветеранів АТО "Велике серце" та Суворовського районного відділення ВО "Батьківщина", була вручена Почесна відзнака.