Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 21.03.2018
Головна » 2015 » Січень » 22 » День Соборності України.
11:49
День Соборності України.

З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка, секретар Одесько-Балтського єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) та клірик м.Одеси ієрей Димитрій Краснобаєв, взяли участь в  покладанні квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку з нагоди Дня Соборності України.

В урочистому заході взяли участь командувач Військово-Морськими Силами Збройних Сил України віце-адмірал Сергій Гайдук, Одеський міський голова  Геннадій Труханов, секретар Одеської міської ради Олег Бриндак, перший заступник Одеського міського голови Анатолій Орловський, заступник Одеського міського голови Зінаїда Цвірінько, заступник голови - керівник апарату Одеської обласної державної адміністрації Володимир Кулаков, заступник голови Одеської обласної ради Петро Хлицов, глава представництва  МЗС України в Одесі Костянтин Ржепішевський, голова Асоціації генералів-ветеранів м.Одеси генерал-лейтенант Вячеслав Добровольський, представники ВО "Свобода" та "Батьківщини", військовослужбовці, отамани козацьких організацій, представники громадськості та дипломатичного корпусу.

Покладання завершилося виконанням Державного гімну України, салютом зі стрілецької зброї та проходженням урочистим маршем підрозділу почесної варти.

Цього ж дня, архімандрит Микита (Сировегін) та ієрей Димитрій Краснобаєв  були присутні на урочистих зборах в Одеському національному академічному театрі опери та балету з нагоди  Дня Соборності України.

Перед офіційною частиною всі присутні вшанували пам'ять загиблих українців, що брали участь у подіях 2014 на Майдані і в зоні проведення АТО. 

Високими державними нагородами були посмертно відзначені одесити, що проявили відвагу і мужність, захищаючи цілісність України на сході країни. Нагороди були вручені родичам загиблих.

Також високими державними нагородами відзначено одеситів, які своєю щоденною працею внесли величезний внесок у розвиток промисловості, сільського господарства, медицини, освіти та культури. Слова подяки прозвучали на адресу волонтерів та громадських організацій, які активно допомагають українській армії та  вимушеним переселенцям  із зони АТО.

Під час урочистого засідання, голова Одеської обласної державної адміністрації Ігор Петрович Палиця, за вагомий внесок у зміцнення міжнаціонального та міжконфесійонального миру в Одеському регіоні та з нагоди Дня Соборності України, нагородив секретаря Одесько-Балтського єпархіального управління архімандрита Микиту (Сировегіна) - Почесною відзнакою голови Одеської обласної державної адміністрації.