Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Четвер, 22.02.2018
Головна » 2017 » Серпень » 24 » День Незалежності України.
21:59
День Незалежності України.

Напередодні відзначення 26-ї річниці Незалежності України, єпископ Одеський і Балтський Марк та секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) були присутні на урочистих зборах в Одеському національному академічному театрі опери та балету. 

Урочистості почались з хвилини мовчання – на честь тих, хто віддав життя в боротьбі за суверенітет країни. Кілька десятків людей отримали відзнаки та грамоти від Президента України, Кабінету міністрів та облдержадміністрації, а деяким присвоїли почесні звання. 

Після урочистої церемонії відбувся святковий концерт. Глядачів розважали українські виконавці, зокрема гурт Panivalkova. 

З нагоди святкування в Одесі 26-ї річниці з дня проголошення незалежності України, єпископ Марк та секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) взяли участь  у церемонії покладання квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченку в однойменному парку.

В урочистому заході взяли участь Одеський міський голова Геннадій Труханов, голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський, керівництво районих адміністрацій міста, представники депутатського корпусу та дипломатичних місій, військовослужбовці різних родів військ Збройних Сил України та учасники антитерористичної операції