Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 17.03.2018
Головна » 2016 » Січень » 25 » День народження Предстоятеля.
11:16
День народження Предстоятеля.

23 січня 2016 року Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету виповнилося 87 років. Протягом дня до київської резиденції на адресу Святійшого Владики надходили численні вітання. Чимало високоповажних гостей завітали, щоб особисто привітати Предстоятеля Української Церкви зі святом. Надійшли вітання від перших осіб держави, дипломатичного корпусу, інтелігенції, монастирів, духовних шкіл України. По особливому звучали вітання від військових, адже Патріарх Філарет з особливою увагою опікується воїнами, які боронять Україну у нелегкі часи.

Увечері, 23 січня 2016 року, Патріарх Філарет очолив Всенічне бдіння у Володимирському кафедральному соборі столиці у співслужінні єпископату Української Православної Церкви Київського Патріархату та духовенства міста Києва. За богослужінням також молились студенти і викладачі Київської православної богословської академії та Львівської православної богословської академії.

В урочистих богослужіннях взяв участь керуючий Одесько-Балтською єпархією єпископ Марк.

Після богослужіння єпископат, священики та миряни мали змогу особисто привітати свого Предстоятеля з днем народження.

24 січня Святійший Патріарх Філарет звершив у Володимирському соборі Божественну літургію. Разом з Предстоятелем молився собор єпископату та духовенства. Адже цього дня до Києва з’їхалися преосвященні єпископи для того, щоб привітати Патріарха та піднести разом з ним молитву до Бога. Також і велика кількість вірян прийшли до кафедрального собору, щоб подякувати Богові за мудрого роками та досвідом старця Патріарха.

З амвону храму від імені собору єпископату та Священного Синоду до Патріарха з вітальним словом звернувся Патріарший намісник, митрополит Перяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній.

На завершення богослужіння Предстоятель Церкви разом з єпископатом, духовенством та вірними піднесли Богу подячну молитву за всі Його благодіяння. Завершилися урочистості козацьким многоліттям на честь Предстоятеля Української Церкви - Святійшого Патріарха Філарета.