Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 19.03.2018
Головна » 2017 » Червень » 28 » День Конституції України.
10:13
День Конституції України.

27 червня, напередодні відзначення 21-ої річниці Конституції України, єпископ Одеський і Балтський Марк та секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) були присутні на урочистому зібранні, яке відбулося в В Одеському національному академічному театрі опери та балету. 

В залі театру було вручено державні нагороди України. Серед нагороджених були видатні підприємці, юристи, спортсмени, діячі освіти, науки і мистецтва, а також учасники антитерористичної операції. Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов подякував усім за сумлінну працю і професіоналізм та побажав творчої наснаги, нових звершень і здобутків.

Після вручення нагород відбувся святковий концерт.

З нагоди 21-ої річниці Конституції України, єпископ Одеський і Балтський Марк та секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) взяли участь в урочистій церемонії покладання квітів до пам'ятника Великому Кобзарю в парку імені Тараса Шевченко.

 

В церемонії взяли участь керівники міста та області, представники Збройних Сил України, громадськості та дипломатичного корпусу.

28 червня, в День Конституції України, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні секретаря єпархіального управління архімандрита Микити (Сировегіна), настоятеля храму святого великомученика Георгія Побідоносця м.Одеси митрофорного протоієрея Михайла Демиди, настоятеля Свято-Покровського храму м.Южне митрофорного протоієрея Миколи Віщуна, настоятеля Свято-Покровської парафії м.Білгород-Дністровську протоієрея Іоана Гуменюка, настоятеля парафії Касперовської ікони Божої Матері м.Одеси протоієрея Теодора Оробця, клірика Свято-Троїцького храму м.Одеси протоієрея Ігоря Бондаренка, настоятеля Свято-Покровської парафії м.Одеси протоієрея Степана Осадчука, настоятеля Свято-Успенського храму с.Мирне Біляївського району протоієрея Василя Єдина, настоятеля Свято-Покровського храму м.Біляївка протоієрея Богдана Біди, настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці с.Новоукраїнка Роздільнянського району протоієрея Олега Свиридюка. звершив заупокійну літію в м.Білгород-Дністровську біля памятного каменю загинувшим в зоні АТО. 

Після літії, за ініціативою громадського діяча Тодора Пановського, центральними вулицями м.Білгород-Дністровську відбулася хода за участю єпископа, духовенства та представників патріотичних сил до місця будівництва Свято-Покровського храму, де був звершений чин на заснування церкви та закладання пам'ятної капсули. 

Після звершення чину єпископ Марк подякував настоятелю парафії протоієрею Іоану Гуменюку за плідні старання у справі започаткування нового храму та закликав всіх Боже благословення.