Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 19.03.2018
Головна » 2017 » Липень » 28 » День Хрещення Київської Руси-України.
20:00
День Хрещення Київської Руси-України.

У переддень свята, 27 липня, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет разом з сонмом єпископату та духовенства очолив у Володимирському кафедральному соборі Всенішне бдіння. 

У сам день свята, 28 липня, урочисту Божественну літургію очолив Святійший Патріарх Філарет у співслужінні єпископату та духовенства. 

У святкових богослужіннях також взяли участь керуючий Одесько-Балтською єпархією єпископ Марк та секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін).

Після завершення літургії під дзвони Володимирського собору в напрямку до пам’ятника князю Володимиру розпочався Хресний хід. Урочиста хода зібрала велику кількість вірних Київського Патріархату з Києва та всіх областей України.

Разом з Предстоятелем Церкви вулицями Києва пройшов єпископат, багатотисячне духовенство та вірні, воїни та ветерани АТО, капелани, волонтери, громадські діячі та пересічні українці.

Не дивлячись на ранкову грозу, під час того, як віряни у соборі причащалися Святих Христових Таїн, з-за хмар над Києвом засяяло сонце.

Хода пройшла центральними вулицями столиці. Підійшовши до пам’ятника святого князя Володимира, Патріарх Філарет очолив подячний молебень та прочитав молитви за Україну і до рівноапостольного князя.

Звертаючись до української громади зі сходів перед постаментом пам’ятника князю-хрестителю, Патріарх Філарет привітав усіх з національним святом Хрещення Київської Руси-України.

Богослужіння завершилося многоліттям Патріарху, ієрархам, Україні, її владі та війську, і всім православним християнам.