Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2014 » Лютий » 20 » Церкви Одеси засудили насилля.
21:07
Церкви Одеси засудили насилля.

З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка, представник єпархії з міжконфесійних відносин кандидат богослів'я протоієрей Сергій Вознесенський та керівник прес-служби Одеської єпархії УПЦ Київського Патріархату протоієрей Олександр Філіппов взяли участь у брифінгу представників християнських конфесій Одеси. 

Священнослужителі дали оцінку ситуації в країні, а також подіям, що відбувалися в середу біля Одеської обласної державної адміністрації, де під час мирної акції протесту "Досить стріляти!" був жорстоко побитий настоятель кафедрального собору святого Павла Німецької Євангельсько-Лютеранської Церкви України м.Одеси пастор Андрій Гамбург.

Серед присутніх на брифінгу були старший пастор Об'єднання Євангельських Реформатських Церков України Валерій Бабинін, священик Одесько-Сімферопольської дієцезії РКЦ Віталій Новак, голова ради Співдружності Церков "Одеська Євангельська Церква" Андрій Бакала та багато іншіх представників різних християнських конфесій Одеси.

Представники християнських Церков озвучили спільну заяву про трагічні події, які відбуваються в країні і відбувалися в Одесі.

"Вчора, під час нападу кримінальних елементів біля стін Одеської обласної державної адміністрації на учасників мирної акції "Досить стріляти" постраждали невинні жителі Одеси і журналісти. Те, що відбулося виходить з ряду геть і не може бути названо інакше як бандитським погромом в центрі міста.
Вчора, під стінами Одеської обласної адміністрації ми бачили абсолютно іншу реальність. Це було не протистояння ідеологічних супротивників. Це було бандитське побоїще".

"Ми закликаємо всіх одеситів до посиленої молитви і посту про повернення миру в наш будинок - Україна. Дивлячись у стрічку новинних зведень ми розуміємо - залишатися байдужими сьогодні злочинно. Байдужість - страшний гріх! Не робіть вигляд, що вас не стосується, що відбувається. Воно торкнулося вже кожного. Пильнуйте, моліться. Будьте обережні!" - сказано у зверненні.

Представник від Одесько - Балтської єпархії УПЦ Київського Патріархату протоієрей Олександр Філіппов звертаючись до присутніх журналістів говорив про позицію Патріарха Філарета: "Патріарх Філарет з самого початку конфлікту нагадував можновладцям про рівень відповідальності. Ніщо не буде забуто - жодна крапля крові, ні сльоза. Потрібно говорити і писати правду, тому, що рівень брехні сьогодні приголомшує. Давайте згадаємо про свою відповідальність і будемо говорити правду!".

У трагічній ситуації, в якій опинилася наша країна, представники християнських конфесій Одеси говорили про те, що необхідно припинити пролиття людської крові, зберегти мир, адже немає нічого більш цінного ніж життя людини. Цінність людського життя не можна порівняти з політичними амбіціями і владою.