Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 17.03.2018
Головна » 2016 » Червень » 4 » Божественна літургія в каплиці при клінічному санаторії "Лермонтовський".
06:59
Божественна літургія в каплиці при клінічному санаторії "Лермонтовський".

У суботу, напередодні Неділі 6-ої після Пасхи, секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) у співслужінні  настоятеля ієрея Димитрія Краснобаєва, звершили Божественну літургію в каплиці на честь святого преподобного Сергія Послушного Києво-Печерського при Одеському клінічному санаторії "Лермонтовський".

Після літургії, з благословення єпископа Марка, ієрей Димитрій Краснобаєв вручив Архієрейські Благословенні грамоти директору санаторія Дмитру Ігоровичу Антипову та благодійнику Павлу Михайловичу Фотинюку. 

З благословення Святійшого Патріарха Філарета та за дорученням єпископа Марка, архимандрит Микита (Сировегін) вручив настоятелю каплиці ієрею Димитрію Краснобаєву церковну медаль "За жертовність і любов до України". 

Клінічний санаторій «Лермонтовський» багатопрофільний реабілітаційний заклад, розташований в затишному парку понад самим морем. 

Оздоровниця відома далеко за межами Одеси, як провідний науковий центр, колиска Української курортологічної школи. Виключно зручне розташування санаторію, безпосередня близькість культурних та ландшафтних пам'яток «Південної пальміри» дає можливість лікувати складні захворювання у людей різного віку. 

Плідними стараннями ієрея Димитрія Краснобаєва з січня 2016 року в одному з лікувальних корпусів санаторію діє каплиця на честь святого преподобного Сергія Послушного Києво-Печерського.