Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 24.03.2018
Головна » 2016 » Грудень » 19 » Богослужіння в день свята святителя Миколая Чудотворця.
14:42
Богослужіння в день свята святителя Миколая Чудотворця.

Напередодні свята, ввечері, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні обласного благочинного митрофорного протоієрея Віталія Сеника та соборного духовенства відправив урочисту всенічну, а в саме свято Божественну літургію в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси. 

Після читання Євангелія єпископ Марк звернувся до парафіян з повчальним словом та розповів про святе життя та духовні подвиги святителя і чудотворця Миколая.

Після літургії, за участю учнів недільної школи відбулася святкова вистава. Діти підготували до свята гарну концертну програму з піснями про Святого Миколая, віршами та розповідями.  
 

Особливо всім сподобалися  імпровізована казочка у виконанні маленьких акторів. Присутні  зустрічали сценічні дії щирими оплесками.
 

Під час  святкування до дітей  вийшов святий Миколай, котрий послухав виступи дітей, похвалив їх та віддячив солодкими гостинцями.
 

Після концерту єпископ Марк щиро подякував керівникам  недільної школи  за підготовку гарної вистави, привітав парафіян та співробітників собору які в цей день святкують день ангела.