Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 24.03.2018
Головна » 2017 » Січень » 19 » Богослужіння в день свята Богоявлення Господнього.
22:16
Богослужіння в день свята Богоявлення Господнього.

18 січня, у  навечір’я Богоявлення (Хрещенський сочельник), єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні соборного духовенства звершив Божественну літургію святителя Василія Великого та Вечірню у  кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси.

Після відпусту  було звершено чин прославлення.

На середину храму винесена ікона Хрещення Господнього. Духовенство разом проспівало тропар та кондак свята, після чого відбулося велике освячення води.

Після богослужіння єпископ Марк приймав поздоровлення від священнослужителів та парафіян з нагоди дня народження.

Напередодні свята Хрещення Господнього, єпископ Одеський і Балтський Марк в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси у співслужінні соборного  духовенства  звершив урочисте всенічне бдіння, яке згідно церковного уставу розпочалося Великим повечір'ям. 

Наприкінці богослужіння єпископ Марк також звершив велике освячення води та привітав парафіян зі святом.

Завершилося богослужіння співом колядок у виконанні архієрейського хору.

В день свята Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, єпископ Одеський і Балтський Марк в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси у співслужінні старшого священика кафедрального собору митрофорного протоієрея Віталія Сеника та соборного духовенства звершив Божественну літургію, за якою виголосив проповідь про свято Богоявлення Господнього. 

Після заамвонної молитви єпископ Марк звершив чин великого освячення води й окропив нею всіх хто був присутні в цей святковий день на богослужінні.

У той же день, на запрошення медичного персоналу Одеської міської клінічної лікарні № 2, єпископ Марк звершив освячення Першого хірургічного відділення. 

Після освячення єпископ Марк побажав лікарям та працівникам відділення Божої допомоги і наснаги в їх праці.