Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 19.02.2018
Головна » 2017 » Березень » 30 » Богослужіння 5-ої седмиці Великого посту.
14:13
Богослужіння 5-ої седмиці Великого посту.

У  середу п'ятої седмиці Великого посту, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні настоятеля парафії Касперовської ікони Божої Матері м.Одеси ієрея Теодора Оробця звершив літургію Ранішосвячених Дарів в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси.

В середу 5-ої седмиці Великого посту, під час утрені, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні соборного духовенства звершив читання Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси. 

Великопісне богослужіння також супроводжувалося читанням житія преподобної Марії Єгипетської.

У четвер п'ятої седмиці Великого посту, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні настоятеля парафії святого великомученика Димитрія Солунського с.Новоградівка Овідіополського району Одеської області протоієрея Віталія Хомича звершив літургію Ранішосвячених Дарів в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси. 

У п'ятницю п'ятої седмиці Великого посту, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні настоятеля парафії святої рівноапостольної Марії Магдалини с.Августівка Біляївського району Одеської області протоієрея Петра Бащука  звершив літургію Ранішосвячених Дарів в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси.