Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 22.01.2018
Головна » 2017 » Березень » 25 » Богослужіння 4-ої седмиці Великого посту.
13:56
Богослужіння 4-ої седмиці Великого посту.

У вівторок четвертої седмиці Великого посту, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні настоятеля парафії святого преподобного Сергія Послушного Печерського м.Одеси ієрея Димитрія Краснобаєва та єпархіального духовенства звершив літургію Ранішосвячених Дарів в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси. 

Під час літургії  духівник Одеської єпархії митрофорний протоієрей Дмитро Дмитрів приймав сповідь у священнослужителів. 

На малому вході єпископ Марк відзначив богослужбовими нагородами кліриків єпархії до дня свята Святої Пасхи.

У  середу четвертої седмиці Великого посту, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні настоятеля Архангело-Михайлівського храму с.Кричунове Любашівського району Одеської області ієрея Віталія Янкевича звершив літургію Ранішосвячених Дарів в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси.

У п'ятницю четвертої седмиці Великого посту,  єпископ Одеський і Балтський Марк звершив літургію Ранішосвячених Дарів в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси. 

Ввечері цього же дня, єпископ Марк у співслужінні настоятеля Свято-Покровського храму м.Біляївка Одеської області протоієрея Богдана Біди, настоятеля парафії святого великомученика Димитрія Солунського с.Новоградівка Овідіопольського району Одеської області протоієрея Віталія Хомича, настоятеля Свято-Успенського храму с.Мирне Біляївського району Одеської області протоієрея Василя Єдина та настоятеля парафії святителя Миколая Чудотворця м.Чорноморську Одеської області протоієрея Михайла Щерби звершив Мале Повечір'я з читанням акафісту святої великомучениці Варвари та Чином Пасії в Свято-Покровському храмі м. Біляївка Одеської області.  Єпископом Марком було прочитано четверте страсне Євангеліє. 

Після прочитання Євангелія єпископ Марк звернувся до парафіян з повчальним словом. 

Присутні на богослужінні також мали можливість вклонитися часткам мощей священомученика Харлампія Магнезійського, мучениці Параскеви П'ятниці та преподобного Меркурія Бригінського, які були привезені з кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси.

У суботу четвертої седмиці Великого посту, єпископ Марк у співслужінні соборного духовенства  звершив Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси.