Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 24.03.2018
Головна » 2017 » Березень » 18 » Богослужіння 3-ої седмиці Великого посту.
20:22
Богослужіння 3-ої седмиці Великого посту.

У  середу  третьої седмиці Великого посту, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні настоятеля Свято-Успенської парафії с.Вовківське Лиманського району Одеської області ієрея Миколи Молофія звершив літургію Ранішосвячених Дарів в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси.

У п'ятницю третьої седмиці Великого посту,  єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні настоятеля парафії Різдва Пресвятої Богородиці с.Новоукраїнка Роздільнянського району Одеської області протоієрея Олега Свиридюка звершив літургію Ранішосвячених Дарів в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси. 

Ввечері цього же дня, єпископ Марк у співслужінні настоятеля митрофорного протоієрея Миколи Віщуна звершив Мале Повечір'я з читанням акафісту святої великомучениці Варвари та Чином Пасії в Свято-Покровському храмі м.Южне Одеської області.  Єпископом Марком було прочитано трете страсне Євангеліє. 

Після прочитання Євангелія єпископ Марк звернувся до парафіян з повчальним словом. 

Присутні на богослужінні також мали можливість вклонитися часткам мощей священомученика Харлампія Магнезійського, мучениці Параскеви П'ятниці та преподобного Меркурія Бригінського, які були привезені з кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси. 

У суботу третьої седмиці Великого посту, єпископ Марк у співслужінні соборного духовенства  звершив Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси.