Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 24.03.2018
Головна » 2017 » Березень » 11 » Богослужіння 2-ої седмиці Великого посту.
16:06
Богослужіння 2-ої седмиці Великого посту.

У  середу  другої седмиці Великого посту, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні настоятеля Свято-Успенського храму с.Болгарка Роздільнянського району Одеської області митрофорного протоієрея Володимира Кошарка та соборного духовенства звершив літургію Ранішосвячених Дарів в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси.

У п'ятницю другої седмиці Великого посту,  єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні настоятеля парафії святого великомученика Георгія Побідоносця с.Настасіївка Миколаївського району Одеської області протоієрея Ігоря Савчака та соборного духовенства звершив літургію Ранішосвячених Дарів в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси. 

Ввечері цього же дня, єпископ Марк у співслужінні настоятеля парафії святителя Миколая Чудотворця м.Чорноморську Одеської області протоієрея Михайла Щерби, настоятеля Свято-Успенського храму с.Мирне Біляївського району Одеської області протоієрея Василя Єдина та настоятеля Свято-Покровського храму м.Біляївка Одеської області протоієрея Богдана Біди звершив Мале Повечір'я з читанням акафісту преподобному Меркурію Бригінському та Чином Пасії в храмі святителя Миколая Чудотворця м.Чорноморську  Одеської області. Єпископом Марком було прочитано друге страсне Євангеліє. 

Після прочитання Євангелія єпископ Марк звернувся до присутніх парафіян з проповіддю.

Присутні на богослужінні також мали можливість вклонитися часткам мощей священомученика Харлампія Магнезійського, мучениці Параскеви П'ятниці та преподобного Меркурія Бригінського, які були привезені єпископом Марком з кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси. 

У суботу другої седмиці Великого посту, єпископ Марк у співслужінні соборного духовенства  звершив Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси.