Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2017 » Червень » 6 » Благочинний м.Одеси взяв участь в урочистому заході.
11:09
Благочинний м.Одеси взяв участь в урочистому заході.

У Військово-морському ліцеї м.Одеси проведено свято «останнього дзвінка» і урочисту церемонію випуску. 74 вихованцям унікального в Україні навчального закладу вручені атестати про повну середню освіту та нагрудні знаки ліцеїстів. 

Цьогорічний випуск є вже сьомим за часів функціонування ліцею, четвертим після передислокації із тимчасово окупованого Севастополя і вже третім «одеським». Крім того, це перший випуск, коли група вихованців пройшла підготовку до тестування рівня володіння англійською мовою за стандартами НАТО (STANAG 6001).

На запрошення командування в урочистому заході взяв участь настоятель Свято-Троїцького храму м.Одеси, благочинний м.Одеси митрофорний протоієрей Василь Вирозуб. 

Випускників, їхніх рідних, командирів та педагогів привітали представники Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України, ветерани флоту.
Командувач українських ВМС віце-адмірал Ігор Воронченко подякував юнакам за свідомий, зроблений «у цей непростий для країни час», вибір бути захисником Вітчизни, справжніми патріотами держави.

Церемонія увібрала в себе, зокрема, прощання з бойовим прапором, колективне виконання Державного Гімну України, проходження урочистим маршем. 

Випускникам також були подаровані материнські обереги-вишиванки.

Довідка. Військово-морський ліцей було відкрито 1 вересня 2009 року у м.Севастополі. Навчальний процес у ліцеї в місті Одеса після передислокації з тимчасово окупованого Севастополя відновлено восени 2014 року.