Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2013 » Липень » 16 » Архіпастирський візит у Балтське благочиння.
01:44
Архіпастирський візит у Балтське благочиння.
Єпископ Одеський і Балтський Марк у супроводі референта єпархіального управління архімандрита Микити (Сировегіна) з архіпастирським візитом відвідав свою другу кафедру м.Балту та парафії Балтського благочиння.

Вперше єпископ Марк відвідав Свято-Покровську парафію с.Пасат Балтського району. Біля входу в храм владику зустріли настоятель парафії ігумен Матфей (Звонник), священики Балтського благочиння
ієрей Андрій Сірко та ієрей Сергій Губин, представники місцевого козацкого формування, сільської адміністрації та багаточисленні парафіяни.

Настоятель парафії ігумен Матфей (Звонник) ознайомив Його Преосвященство з ходом будівельних робіт та розповів про церковне життя парафії. Владика Марк також оглянув приміщення в якому звершуються богослужіння на період будівництва храму, поспілкувався з представниками місцевої влади та мешканцями села.

Після відвідання с.Пасат, єпископ Марк прибув на Архангело-Михайлівську парафію с.Перельоти Балтського району. Біля входу в храм владику зустріли благочинний Балтського, Кодимського та Савранського районів, настоятель Архангело-Михайлівської парафії с.Перельоти архімандрит Яків (Стащук), настоятель парафії с.Неділково Савранського району ієрей Валерій Сосницький, представники місцевого козацкого формування та благодійники парафії. 

Архімандрит Яків (Стащук) ознайомив Його Преосвященство з ремонтно-реставраційними роботами в Архангело-Михайлівському храмі с.Перельоти, а ієрей Валерій Сосницький зі станом справ у Савранському благочинні Одеської єпархії.