Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 24.03.2018
Головна » 2016 » Квітень » 28 » Архієрейські богослужіння у Великий четвер.
09:25
Архієрейські богослужіння у Великий четвер.

В цей день, коли  свята Церква згадує Тайну Вечерю, яку звершив Господь наш Ісус Христос перед Своїм стражданням і на якій установив таїнство Тіла і Крові і причастив Своїх учеників, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні соборного духовенства звершив Божественну літургію святителя Василія Великого у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси. 

Ввечері цього ж дня, напередодні Великої п'ятниці, єпископ Марк  у співслужінні обласного благочинного митрофорного протоієрея Віталія Сеника, настоятеля парафії Касперовської ікони Божої Матері м.Одеси протоієрея Андрія Ляшика та клірика кафедрального собору ієрея Андрія Волошина звершив утреню з читанням 12-ти Страсних Євангелій.

Під час цього особливого богослужіння були прочитані дванадцять Євангелій, які повіствують про спасительні страждання Господа нашого Ісуса Христа. Утреня звершується біля підніжжя Хреста, який встановлюється посередині храму, і включає в себе євангельські уривки та піснеспіви, присвячені спогадам спасительних Страстей Господа. 

Під час читання Євангелій духовенство і віруючі стоять з запаленими свічками, а потім цей вогонь розносять по своїх домах.

У той же день єпископ Марк відвідав товариство  інвалідів Суворовського району м.Одеси. 

Звертаючись до присутніх з вітаннями з нагоди наступаючого свята  Світлого Христового Воскресіння, єпископ Марк сказав, що Господь іх любить, що Саме Господь посилає до них небайдужих людей, які несуть ім своє тепло, радість, моральну і матеріальну підтримку.

Голова громадської організації  "Товариство інвалідів Суворовського району" Валентина Павлівна Гаманюк  вручила єпископу Марку та парафіяльній раді кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси Подяку за піклування і духовну підтримку інвалідів.