Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 22.01.2018
Головна » 2015 » Квітень » 9 » Архієрейські богослужіння у Великий четвер.
17:00
Архієрейські богослужіння у Великий четвер.

В цей день, коли  свята Церква згадує Тайну Вечерю, яку звершив Господь наш Ісус Христос перед Своїм стражданням і на якій установив таїнство Тіла і Крові і причастив Своїх учеників, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні соборного духовенства звершив Божественну літургію святителя Василія Великого у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси. 

У день заснування таїнства Євхаристії велика кількість парафіян кафедрального собору причастилися Святих Христових Таїн. 

Ввечері цього ж дня, напередодні Великої п'ятниці, єпископ Марк  у співслужінні соборного духовенства звершив утреню з читанням 12-ти Страсних Євангелій.

Під час цього особливого богослужіння були прочитані дванадцять Євангелій, які повіствують про спасительні страждання Господа нашого Ісуса Христа. Утреня звершується біля підніжжя Хреста, який встановлюється посередині храму, і включає в себе євангельські уривки та піснеспіви, присвячені спогадам спасительних Страстей Господа. 

Під час читання Євангелій духовенство і віруючі стоять з запаленими свічками, а потім цей вогонь розносять по своїх домах.