Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2014 » Березень » 2 » Архієрейське служіння в неділю сиропусну, прощену.
02:32
Архієрейське служіння в неділю сиропусну, прощену.
Напередодні, в суботу ввечері, єпископ Одеський і Балтський Марк у співcлужінні соборного та міського  духовенства відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси всенічну, а в неділю ранком - Божественну літургію, за якою виголосив проповідь на тему євангельського читання та розповів про святе життя святого великомученика Феодора Тирона, пам'ять якого Церква вшановує в цей день.

Після відпусту архіпастир разом з духовенством звершив молебень до Христа Спасителя з молитвою за Україну та заупокійну літію за новопреставленним протоієреєм Сергієм Бубновим. 

Після літургії єпископ Марк звершив вечірню з Чином прощення та  звернувся до присутніх з повчальним словом. Архієрей і духовенство  попросивши один у одного та у народу прощення, благословили парафіян на проходження поприща Великого посту.

Під час Чину прощення архієрейський хор за традицією  спочатку проспівав стихіри Пасхи, а потім лунало зворушливе "Покаяння отверзи ми двері Жизнодавче”.

Після вечірні преосвященнійший владика виголосив проповідь у котрій наголосив, що кожному з нас необхідно попросити прощення та примирится із своїми ближніми та закликав кожного до щирої молитви та покаяння у дні Великого посту.

Кафедральний собор Різдва Христового м.Одеси в цей день  був  переповнений вірянами, які прийшли попросити прощення один в одного та отримати благословення свого архіпастиря на Великий піст.

У цей же день, єпископ Марк, у супроводі духовенства єпархії відвідав  Одеський  євромайдан, де виголосив молитву за Україну, звернувся до присутніх зі словами настанови та благословив усіх на Великий Піст.