Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2014 » Березень » 16 » Архієрейське служіння в неділю 2-гу Великого посту.
00:03
Архієрейське служіння в неділю 2-гу Великого посту.
Напередодні, у суботу ввечері, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні обласного благочинного протоієрея Віталія Сеника та міського духовенства звершив всенічне бдіння у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси, а в неділю ранком – Божественну літургію святителя Василія Великого. 

Під час літургії, на єктеніях, відповідно до розпорядження Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, підносилися додаткові прохання від нашестя ворогів на Державу і Вітчизну нашу.

Після читання св.Євангелія архіпастир виголосив проповідь та розповів про святе життя святителя Григорія Палами архієпископа Фессалонітського, пам'ять якого Церква вшановує в цей недільний день.

Наприкінці літургії єпископ Марк з духовенством звершив молебень до  усіх преподобних Києво-Печерських та особливою молитвою звернувся до Всемилостивого Бога про визволення України від нашестя чужинців.

В цей день, до кафедрального собору Різдва Христового  прийшли помолитися багаточисленні учасники Одеського євромайдану, представники різних політичних та громадських організацій, щоб разом з архієреєм та духовенством піднести молитви Господу за мир та єдність Україні.