Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2016 » Серпень » 9 » Архієрейське служіння у с.Широка Балка Біляївського району.
14:36
Архієрейське служіння у с.Широка Балка Біляївського району.

В день пам'яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона, на запрошення благочинного Біляївського та Овідіопольського районів Одеської єпархії протоієрея Василя Єдина, єпископ Одеський і Балтський Марк звершив під відкритим небом Божественну літургію у с.Широка Балка Біляївського району, на місці, де буде побудований Свято-Пантелеймонівський храм. 

По прибутті єпископа Марка зустріли і привітали діти та представники церковної громади, які за традицією піднесли  запашний коровай і квіти.

Його Преосвященству співслужили: старший священик кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси митрофорний протоієрей Віталій Сеник, настоятель парафії святителя Миколая Чудотворця м.Чорноморську протоієрей Михайло Щерба, настоятель парафії святого великомученика Димитрія Солунського с.Новоградівка Овідіопольського району протоієрей Віталій Хомич, благочинний Біляївського та Овідіопольського районів, настоятель Свято-Успенського храму с.Мирне Біляївського району протоієрей Василь Єдин, настоятель Свято-Покровського храму м.Біляївка протоієрей Богдан Біда, благочинний Роздільнянського району, настоятель храму святого великомученика Георгія Побідоносця с.Єгорівка Роздільнянського району протоієрей Олег Сидорович, настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці с.Новоукраїнка Роздільнянського району протоієрей Олег Свиридюк. 

Після євангельського читання єпископ Марк виголосив проповідь про життя і страждання святого великомученика і цілителя Пантелеймона. 

Після літургії відбулося освячення хреста та закладка першого наріжного каменю на місці будівництва нового храму. 

В основу будівництва храму також було покладено пам’ятну капсулу з іменами фундаторів храму.

Звертаючись до присутніх єпископ Марк закликав не бути сторонніми спостерігачами, а брати посильну участь в будівництві храму та вносити свою лепту в цю благородну справу.

Слова подяки були висловленні настоятелю церковної громади протоієрею Василю Єдину і  жителям села, які, як дружня сім’я невтомно трудяться, щоб в скорому часі збудований храм став окрасою села і центром духовності.