Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

П`ятниця, 23.02.2018
Головна » 2013 » Серпень » 9 » Архієрейське служіння на парафії с.Шомполи Комінтернівського району.
01:01
Архієрейське служіння на парафії с.Шомполи Комінтернівського району.

На запрошення настоятеля ієрея Михайла Север'янова, єпископ Одеський і Балтський Марк звершив Божественну літургію в храмі святого великомученика Пантелеймона с.Шомполи Комінтернівського району з нагоди престольного свята парафії. 

Його Преосвященству співслужили настоятель храму ієрей Михайло Север'янов та настоятель храму-пам'ятника Всіх святих землі Української м.Комінтернівське протоієрей Петро Дідич.

Після читання св.Євангелія владика Марк звернувся до парафіян з повчальним словом та розповів про святе життя та мученицьку смерть святого великомученика Пантелеймона. В кінці літургії настоятель храму ієрей Михайло Север'янов звернувся до єпископа Марка зі словами подяки та проголосив уставні многоліття.

Після богослужіння, єпископ Марк, священнослужителі, парафіяни та представники місцевої влади пройшли хресною ходою до місця, де буде побудований новий типовий храм. На цьому місці Його Преосвященство звершив чин на заснування церкви, освятив хрест та наріжний камень в основу будівництва храму. Після звершення чину єпископ Марк подякував о.настоятелю, парафіяльній раді та місцевій владі за запрошення відвідати парафію, побажав Божої допомоги у святій справі будівництва храму та преподав кожному своє архіпастирське благословення.

Особливу подяку Його Преосвященство висловив голові селищної ради с.Шомполи Стружаку Олександру Андрійовичу, стараннями якого відбувся візит керуючого  єпархією та освячення місця під будівництво храму.