Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 19.03.2018
Головна » 2016 » Лютий » 28 » Архієрейське богослужіння в неділю про блудного сина.
20:45
Архієрейське богослужіння в неділю про блудного сина.

Напередодні, в суботу ввечері єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні соборного духовенства відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси Всенічну.

Під час Всенічного бдіння за полієлеєм до звичайних псалмів приєднується 136-й псалом «На ріках вавилонських». Це пісня єврейських вигнанців, котрі після падіння Єрусалиму та зруйнування першого храму страждали у вавилонському полоні. Перша частина псалма (ст. 1-6.) висловлює скорботу євреїв про втрачену батьківщину, друга (7-9 ст.) - надію на відплату загарбникам та гнобителям.

У християнській традиції 136-й псалом розтлумачується як скорбота християнина, що став бранцем своїх пристрастей і пороків, які віддаляють від Бога.

В неділю зранку єпископ Марк у співслужінні духовенства у кафедральному соборі Різдва Христового відправив Божественну літургію та виголосив проповідь на тему євангельського читання, про юнака, який розтратив батьківське майно через блудне життя, але, усвідомивши свою втрату, повернувся з розкаянням додому.