Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2015 » Липень » 12 » Архієрейське богослужіння в неділю 6-ту після П'ятидесятниці.
17:00
Архієрейське богослужіння в неділю 6-ту після П'ятидесятниці.

Напередодні, в суботу ввечері єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні  соборного духовенства  відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси всенічну, а в неділю - Божественну літургію.

Після євангельського читання єпископ Марк виголосив проповідь  та розповів  про святе життя та подвиги  Первоверховних апостолів Петра і Павла, пам'ять яких Церква вшановує в цей день.

Під час богослужіння до собору завітав голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Ніколозович Саакашвілі. 

На богослужінні також був присутній ректор Християнського гуманітарно-економічного університету Валерій Якович Савельєв.

Після запричасного стиха, Лауреат Международних конкурсів, студентський хор Християнского гуманітарно-економічного університету "Ave musica"  виконав твори відомих церковних композиторів.

З благословення Святійшого Патріарха Філарета, за значний внесок у розвиток української культури, вагомі  творчі досягнення, збереження і примноження традицій національного та духовного музичного містецтва, єпископ Марк нагородив викладача кафедри оперної підготовки, аспіранта кафедри хорового диригування Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової, художнього керівника студентського хору ХГЕУ «Ave musica" Сергія Миколайовича Савенка медаллю святих Кирила і Мефодія, з нагоди 35-річчя від дня народження та 10-річчя заснування хору.

 

Завершилося богослужіння спільним співом многоліття та молитви за Україну.