Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 20.03.2018
Головна » 2017 » Лютий » 19 » Архієрейське богослужіння в неділю 35-ту після П'ятидесятниці.
16:43
Архієрейське богослужіння в неділю 35-ту після П'ятидесятниці.

Напередодні, в суботу ввечері, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні обласного благочинного митрофорного протоієрея Віталія Сеника та клірика собору ієрея Андрія Волошина відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси всенічну, а в неділю - Божественну літургію та виголосив проповідь на тему євангельського читання, про Страшний суд.

У той же день, єпископ Марк та клірик кафедрального собору ієрей Андрій Волошин на Приморському бульварі м.Одеси біля пам'ятника Дюку взяли участь у заході присвяченному 3-ої річниці створення ГО "Самооборона Майдану" Одеси.

Під час заходу єпископ Марк привітав членів "Cамооборони Майдану" з річницею заснування,  виголосив молитву за Україну, після чого всі присутні вшанували хвилиною мовчання усіх загинувших за волю та свободу України. 

Організація була створена 19 лютого 2014 року у найтяжчий для Української Держави момент - під час підготовки плану "русской вєсни".

Самооборона стала у авангард захисту територіальної цілісності України та не допустила поширення ідей "русского міра" в регіоні. 

2 травня 2014 року Самооборона першою прийняла бій на Грецькій вулиці та не допустила нападу проросійських колаборантів на марш патріотів України. Ці події і стали останніми активними спробами реалізації плану "русской вєсни". 

За три роки організація пройшла великий шлях, зазнала безліч змін, проте основна мета діяльності організації залишилась незмінною - захист України та протидія сепаратизму. 

На жаль, загрози для існування Української Держави не ліквідовані, не всі ідеали Революції Гідності виконанні. 

Нам ще доведеться пройти довгий та тернистий шлях розбудови нашої держави. 
У Самооборони, як організації створеній під час Революції Гідності , є й інша, особлива, мета - бути на варті виконання вимог Майдану.