Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 19.03.2018
Головна » 2016 » Грудень » 25 » Архієрейське богослужіння в неділю 27-у після П'ятидесятниці.
21:30
Архієрейське богослужіння в неділю 27-у після П'ятидесятниці.

Напередодні, в суботу ввечері, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні старшого сященика кафедрального собору митрофорного протоієрея Віталія Сеника. настоятеля парафії Касперовської ікони Божої Матері м.Одеси ієрея Теодора Оробця та клірика собору ієрея Андрія Волошина відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси всенічну, а в неділю - Божественну літургію та виголосив проповідь на тему євангельського читання.  

Після відпусту, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, за зразкове виконання службових обов’язків, мужність та самовідданість, проявлені під час виконання бойових завдань, патріотичне виховання молоді, єпископ Марк нагородив медалями "За жертовність і любов до України" військовослужбовців: Тітенка Дмитра Анатолійовича; Швеця Сергія Вікторовича; Івка Миколу Миколайовича; Антонюка Олександра Петровича; Жаркова Дениса Петровича.

Після вручення нагород єпископ Марк сердечно привітав військових та побажав стійкості і мужності.

Завершилося богослужіння молебнем до Пресвятої Богородиці, під час якого було виголошено молитву за визволення України від ворога.