Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 21.03.2018
Головна » 2015 » Листопад » 15 » Архієрейське богослужіння в неділю 24-ту після П'ятидесятниці.
08:46
Архієрейське богослужіння в неділю 24-ту після П'ятидесятниці.

Напередодні, в суботу ввечері єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні старшого священика кафедрального собору митрофорного протоієрея Віталія Сеника та клірика собору ієрея Андрія Волошина відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси всенічну, а в неділю - Божественну літургію та виголосив проповідь на тему євангельського читання. 

Після відпусту, з благословення Святійшого Патріарха ФІларета, за велику благодійну діяльність, єпископ Марк вручив заступнику голови парафіяльної ради кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси Галині Анатоліївні Могильницькiй та іншим благодійникам медалі "За жертовність і любов до України". 

Щорічно у третю неділю листопада відзначається Всесвітній день пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод, який було засновано згідно до Резолюції Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй про  підвищення безпеки дорожнього руху від 26 листопада 2005 року №А/60/5. З цього приводу єпископ Марк у співслужінні духовенства відправив панахиду за спокій душ загиблих у ДТП. Також під час панахиди були піднесені молитви за жертв терористичних нападів, що сталися у Парижі 13 листопада 2015 р.