Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

П`ятниця, 23.02.2018
Головна » 2015 » Серпень » 30 » Архієрейське богослужіння в неділю 13-ту після П'ятидесятниці.
10:18
Архієрейське богослужіння в неділю 13-ту після П'ятидесятниці.

Напередодні, в суботу ввечері єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні обласного благочинного митрофорного протоієрея Віталія Сеника, клірика собору ієрея Андрія Волошина, настоятеля парафії святого преподобного Сергія Послушного затворника Печерського м.Одеси та ієрея Теодора Оробця  відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси всенічну, а в неділю - Божественну літургію та виголосив проповідь на тему євангельського читання. 

Після відпусту, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, єпископ Марк вручив медалі "За жертовність і любов до України" одеським волонтерам, які ціною власної небайдужості допомогають військовим Національної гвардії України та вимушеним переселенцям з Донбасу.

Після нагородження, єпископ Марк у співслужінні духовенства звершив молебень перед початком нового навчального року. 

В цей недільний  день Церква особливо молиться за дітей – майбутньє нашої України та Святої Церкви, та їх наставників. 

Молитовні звернення були сповнені прохання про низпослання дітям духа мудрості, духа кротості, духа любові, віри, терпіння та милосердя. 

Єпископ Марк  звернувся до дітей та вчителів, з настановчим словом в якому привітав школярів та освітян із наступаючим Днем знань, та наголосив на першочерговості морально – духовного виховання особистості в дусі віри та патріотизму