Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 24.03.2018
Головна » 2015 » Серпень » 19 » Архієрейське богослужіння в день свята Преображення Господнього.
19:41
Архієрейське богослужіння в день свята Преображення Господнього.

Напередодні свята Преображення Господнього, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні соборного та міського  духовенства звершив урочисту всенічну з літією в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси.  

В цей день, за місцевою традицією, парафіяни з різних храмів УПЦ Київського Патріархату м.Одеси прийшли до кафедрального собору Різдва Христового, щоб разом з  духовенством помолитися на урочистій всенічній.

В день свята Преображення Господнього єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні соборного та міського духовенства очолив Божественну літургію в кафедральному  соборі Різдва Христового м.Одеси.

Після читання Євангелія єпископ Марк виголосив проповідь про значення свята Преображення Господнього.

Після літургії, за традицією, відбулося освячення плодів. 

Єпископ Марк прочитав молитву на освячення і окропив священною водою земні дари, принесені до храму віруючими.

Як завжди в це свято в кафедральному соборі Різдва Христового і його огорожі була велика кількість людей, які прийшли щоб помолитися і освятити плоди.

У цей же день, на запрошення дирекції Українського дитячого центру «Молода гвардія», єпископ Одеський і Балтський Марк відвідав центр, де освятив плоди та звернувся з привітаннями з нагоди  свята Преображення  до адміністрації  та молоді.