Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 21.03.2018
Головна » 2014 » Березень » 23 » Архієрейське богослужіння у Хрестопоклонну неділю.
10:49
Архієрейське богослужіння у Хрестопоклонну неділю.
У суботу ввечері, напередодні  3-ої неділі Великого посту, Хрестопоклонної, єпископ Одеський і Балтський Марк звершив всенічне бдіння із чином винесення Хреста у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси.

Однією з особливостей вечірнього богослужіння є те, що полієлей звершується у вівтарі, де на престолі знаходиться прикрашений квітами Хрест. Наприкінці богослужіння Хрест виноситься для поклоніння на середину храму і перебуває впродовж тижня до п'ятниці четвертої седмиці посту.

Після великого славослів'я, під спів "Святий Боже..", архіпастир звершив чин винесення Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

У Хрестопоклонну неділю Великого посту, коли Православна Церква виносить на середину храму хрест Господній для поклоніння вірних, єпископ Марк  у співслужінні обласного благочинного протоієрея Віталія Сеника, настоятеля парафії святого преподобного Сергія Послушного Києво-Печерського м.Одеси та соборного духовенства звершив Божественну літургію святителя  Василія Великого у  кафедральному соборі.Після євангельського читання архіпастир звернувся до присутніх з проповіддю.

Завершилося богослужіння поклонінням хресту Господньому, розміщеному посеред храму.