Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Неділя, 20.08.2017
Головна » Архів матеріалів

В залі прийомів кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси під головуванням єпископа Одеського і Балтського Марка відбулися збори районих благочинних Одесько-Балтської єпархії. 

... Читати далі »


Єпископ Одеський і Балтський Марк вручив Указ про призначення обласним благочинним Одесько-Балтської єпархії старшому священику кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси, члену Єпархіальної Ради протоієрею Віталію Сенику. 

... Читати далі »


В суботу ввечері, напередодні недільного дня, єпископ Марк відправив всенічну у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси, а в неділю- Божественну літургію. 

... Читати далі »


В середу ввечері, напередодні свята, єпископ Одеський і Балтський Марк відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси урочисту всенічну, а в саме свято- Божественну літургію у співслужінні соборного духовенства. 

Після євангельського читання владика виголосив проповідь про Вознесіння Господа. ... Читати далі »


Керуючий Одесько-Балтською єпархією єпископ Марк своїм Указом призначив клірика Свято-Покровского храму м.Одеси протоієрея Олександра Філіппова керівником офіційного сайту Одесько-Балтської єпархії та інформаційного центру Одеської єпархії. ... Читати далі »


Напередодні, в суботу ввечері, єпископ Одеський і Балтський Марк відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси всенічну, а в неділю ранком- Божественну літургію у співслужінні прот.Віталія Сеника, прот.Ігоря Бондаренка, ієрея Романа Дороша, ієрея Андрія Волошина та ієрея Димитрія Кра ... Читати далі »


Єпископ Одеський і Балтський Марк у супроводі представника єпархії з духовного виховання у місцях позбавлення волі ієрея Димитрія Краснобаєва, відвідав виправну колонію УДДУПВП в Одеській області №51.

... Читати далі »


Напередодні, в суботу ввечері єпископ Одеський і Балтський Марк відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси всенічну, а в неділю- Божественну літургію. ... Читати далі »


У Свято-Покровському храмі на Солом'янці міста Києва з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета під головуванням голови Синодального управління духовно-патріотичного виховання прот. Димитрія Садов’яка відбувся Четвертий з'їзд війс ... Читати далі »


Єпископ Одеський і Балтський Марк у супроводі референта єпархіального управління архімандрита Микити (Сировегіна) з архіпастирським візитом відвідав Балтське благочиння.

Біля входу в Архангело-Михайлівський храм с.Перельоти Балтського району єпископа Марка зустрів настоятель архімандрит Яків (Стащук) та члени парафіяльної ради храму.

Архіпастир з ... Читати далі »


« 1 2 ... 97 98 99 100 101 102 »