Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 20.03.2018
Головна » Архів матеріалів
У четвер першої седмиці Великого посту, за Великим повечір'ям в храмі святого преподобного Серафима Саровського м.Одеси, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні секретаря єпархіального управління архімандрита Микити (Сировегіна) та настоятеля храму архімандрита Пантелеймона (Бондаревського)  звершив читання четвертої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.

Після закінчення читання канону архіпастир звернувся до кліриків та парафіян храму з проповіддю.

У середу першої седмиці Великого посту, за Великим повечір'ям в храмі святого великомученика Георгія Побідоносця  м.Одеси, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні настоятеля храму ієрея Теодора Оробця та настоятеля парафії  святого преподобного Сергія Послушного Києво-Печерського м.Одеси  ієрея Димитрія Краснобаєва звершив читання третьої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.

Після закінчення читання канону архіпастир звернувся до присутніх з повчальним словом. ... Читати далі »

У середу першого тижня Великого посту, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні міського духовенства звершив літургію Ранішосвячених Дарів в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси.

Наприкінці літургії єпископ Марк звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

У вівторок першої седмиці Великого посту, за Великим повечір'ям в Свято-Троїцькому храмі м.Одеси, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні настоятеля храму митрофорного протоієрея Василя Вирозуба, клірика храму протоієрея Ігоря Бондаренка, протоієрея Василя Шмоняка та настоятеля парафії святого преподобного Сергія Послушного Києво-Печерського м.Одеси ієрея Димитрія Краснобаєва звершив читання другої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського. 


В понеділок першої седмиці Великого посту, за Великим повечір'ям в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси, єпископ Одеський і Балтський Марк  у співслужінні настоятеля парафії святого пророка Божого Іллі с.Бурдівка Роздільнянського району протоієрея Сергія Вознесенського та настоятеля парафії  святого преподобного Сергія Послушного Києво-Печерського м.Одеси  ієрея Димитрія Краснобаєва звершив читання першої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.

Після закінчення читанн ... Читати далі »

Напередодні, в суботу ввечері, єпископ Одеський і Балтський Марк у співcлужінні соборного та міського  духовенства відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси всенічну, а в неділю ранком - Божественну літургію, за якою виголосив проповідь на тему євангельського читання та розповів про святе життя святого великомученика Феодора Тирона, пам'ять якого Церква вшановує в цей день.

Після відпусту архіпастир разом з духовенством звершив молебень до Христа Спасителя з молитвою за Україну та заупокійну літію ... Читати далі »


Після тяжкої хвороби, на 42-му році життя відійшов у вічність настоятель парафії святого великомученика Георгія Побідоносця с.Новоборисівка Великомихайлівського району Одеської області протоієрей Сергій Бубнов.

Протоієрей Сергій Бубнов народився У 1972 році в м.Одесі. Закінчив Одеське музичне училище та Одеську державну консерваторію імені А. В. Нежданової. Маючи гарний голос, з молодих років співав у архієрейському хорі Свято-Успенського кафедрального собору (МП) м.Одес ... Читати далі »Єпископ Одеський і Балтський Марк зустрівся з начальником Управління державної пенітенціарної служби України в Одеській області полковником Доробалюком Олександром Павловичем. 

Його Преосвященство привітав Олександра Павловича з призначенням на посаду та побажав Божої допомоги в усіх починаннях.

Під час зустрічі також обговорювалися питання важливості духовної опіки в місцях позбавлення волі, про загальні цілі, які спрямовані на виправлення засуджених, формування у них моральних християнських цінностей і повернення їх у суспі ... Читати далі »


Напередодні, в суботу ввечері, єпископ Одеський і Балтський Марк у співcлужінні соборного духовенства відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси всенічну, а в неділю ранком - Божественну літургію та звернувся до парафіян собору з повчальним словом на євангельську тему.

Перед початком літургії з вівтаря був винесений ковчег з часткою мощей святого священномученика Харлампія, память якого Церква вшановує в цей день.

Завершилося богослужіння молебнем, під час якого возносилися молитви за мир в Українській державі. ... Читати далі »Єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні обласного благочинного протоієрея Віталія Сеника та міського духовенства звершив панахиду на Одеському євромайдані за упокій душ рабів Божих, в Україні під час братовбивчого протистояння загиблих.

На панахиді були присутні священик РКЦ каноник Юрій Нагорний, пастор Німецької Євангельсько-Лютеранської Церкви України Андреас Гамбург, священнослужителі УАПЦ та УГКЦ, представники національно-патріотичних товариств, отамани козацьких формувань та багаточисленні мешканці міста.

... Читати далі »


« 1 2 ... 97 98 99 100 101 ... 115 116 »