Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 23.10.2017
Головна » Архів матеріалів

В день свята Усікновення глави пророка, Предтечи і Хрестителя Гоподнього Іоана, секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) у співслужінні представника Одеської єпархії з духовного виховання в місцях позбавлення волі протоієрея Димитрія Краснобаєва звершив Божественну літургію в каплиці на честь святої Аполлінарії при Одеському слідчому ізоляторі.

... Читати далі »


Напередодні, у суботу ввечері, обласний благочинний митрофорний протоієрей Віталій Сеник у співслужінні клірика собору ієрея Андрія Волошина звершив всенічне бдіння у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси, а в неділю – Божественну літургію та виголосив проповідь на тему євангельського читання.

... Читати далі »


Настоятелю Свято-Троїцького храму м.Одеси, благочинному м.Одеси митрофорному протоієрею Василю Вирозубу.

Ваше Високопреподобіє! 

Прийміть наші сердечні вітання з 25-ти річчям служіння в священному сані, разом із побажаннями невичерпної духовної радості та рясних милостей від Господа.
  25 років минуло з того часу, як Ви, дотримуючись гласу Великого Пастиреначальника, прийняли благодать ієрейства. Відтоді Ви з твердістю й смиренністю подвизаєтесь за віру Христову, чимало сил віддаючи проповіді спасительних євангельських істин, мужньо долаючи перешкоди, що зустрічаються на цьому шляху.
... Читати далі »


На запрошення ректора ХГЕвУ Савельєва Валерія Яковича, секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) та настоятель храму святого великомученика Георгія Побідоносця м.Одеси митрофорний протоієрей Михайло Демида були присутні на урочистому зіібранні з нагоди початку нового навчального року в Християнському гуманітарно-економічному відкритому університеті м.Одеси.

Перед початком зібрання, лауреат міжнародних конкурсів, хор ХГЕвУ «Ave musica» під керівництвом диригента - викладача кафедри хорового диригування Одеської музичної академії ім.А.В.Нежданової Сергія Миколайовича Савенка урочисто виконав студентський гімн "Gaud ... Читати далі »


Одесько-Балтське  єпархіальне управління разом із духовенством та вірними Одеської єпархії висловлює щире співчуття єпископу Одеському і Балтському Марку з приводу смерті батька, Йосипа Болеславовича Гринчевського, який упокоївся після важкої хвороби.

Нехай всемилостивий Господь прийме душу новопреставленого раба Свого Йосипа та упокоїть його з праведниками у місці світлім, у місці квітучім, у місці спокою, де немає ні недуги, ні скорботи, ні зітхання, а життя безкінечне.


Напередодні, в суботу ввечері єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні обласного благочинного митрофорного протоієрея Віталія Сеника та клірика собору ієрея Андрія Волошина відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси всенічну, а в неділю - Божественну літургію та виголосив проповідь на тему євангельського читання.

... Читати далі »


На запрошення благочинного Білгород-Дністровського району Одеської єпархії, військового капелана протоієрея Іоана Гуменюка, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні обласного благочинного, старшого священника кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси митрофорного протоієрея Віталія Сеника звершив чин освячення накупольного хреста для каплиці на честь святого рівноапостольного князя Володимира Великого, яка розташована при військовій частині у м.Білгород-Дністровський Одеської області. 

По завершенні освячення єпископ Марк подякував протоієрею Іоану Гуменюку, плідними стараннями якого відбувається будівництво каплиці, привітав присутні ... Читати далі »


У Військово-морському ліцеї, передислокованому навесні 2014 року із тимчасово окупованого Севастополя до Одеси, розпочався новий навчальний рік. З цього приводу у навчальному закладі проведено День знань. 

В урочистому заході взяли участь головний капелан регіонального управління військового духовенства "Південь", благочинний м.Одеси митрофорний протоієрей Василь Вирозуб та клірик Свято-Троїцького храму м.Одеси протоієрей Ігор Бондаренко. 

Під час урочистого шикування юнаків привітали представники Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України, влада міста, ветеранська громадськ ... Читати далі »


Настоятелю Свято-Покровського храму м.Южне Одеської області, члену Єпархіальної Ради, економу Одеської єпархії митрофорному протоієрею Миколі Віщуну. 

Ваше Високопреподобіє!

Прийміть наші сердечні вітання з нагоди пам'ятної дати, яку Ви відзначаєте — 20-річчя ієрейської хіротонії — укупі з побажаннями міцності душевних і тілесних сил, духовної бадьорості та рясних милостей від Подателя всіх благ.

Дивлячись на  роки Вашого служіння, відрадно свідчити, що Ви ревно здійснюєте ту нелегку і відповідальну справу, на яку поставив Вас Пастиренача ... Читати далі »


Бойовий Прапор військової частини є почесним знаком, що визначає особливості її бойового призначення, історії та заслуг і свідчить про належність військової частини до Збройних Сил України.

Згідно Указу Президента України, з нагоди 26-ї річниці Незалежності України, Бойовий Прапор полку з рук начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерала армії Віктора Муженко в Києві отримав командир Білгород-Дністровського гарнізону полковник Сергій Глущенко.

29 серпня полковник С. Глущенко представив Бойовий Прапор особовому складу військової частини А3955.  З цього приводу в частині відбувся мітинг. ... Читати далі »


« 1 2 3 4 5 ... 105 106 »