Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 26.06.2017
Головна » Архів матеріалів

В день пам'яті святих князів-стастотерпців Бориса і Гліба, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні секретаря єпархіального управління архімандрита Микити (Сировегіна), настоятеля храму святого великомученика Георгія Побідоносця м.Одеси митрофорного протоієрея Михайла Демиди, настоятеля Свято-Успенського храму с.Болгарка Роздільнянського району митрофорного протоієрея Володимира Кошарка, настоятеля Свято-Покровської парафії м.Білгород-Дністровський протоієрея Іоана Гуменюка, настоятеля Свято-Успенського храму с.Мирне Біляївського району протоієрея Василя Єдина, настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці с.Новоукраїнка Роздільнянського району протоієрея Олега Свиридюка, настоятеля па ... Читати далі »


На запрошення Генерального консулу Польщі в Одесі пана Даріуша Шевчика, клірик Свято-Троїцького храму м.Одеси протоієрей Ігор Бондаренко з благословення єпископа Марка взяв участь в урочистому прийомі з нагоди національного свята Республіки Польща – Дня Конституції, який відбувся в Будинку прийомів Одеської обласної ради.  

Дипломатів та громадян Польщі вітали керівники Одещини, представники  бізнесу, громадські діячі і активісти.

Довідка. День Конституції Польщі відзначається щорічно 3 травня. Її вважають однією з найстаріших у Європі і другою у світі після американської. Незалежна польська ... Читати далі »


За видатні особисті заслуги в утвердженні суверенітету та незалежності України, консолідації українського суспільства, розвитку соціально-культурних реформ, відстоювання конституційних прав і свобод людини і громадянина, визначну благодійницьку, гуманістичну та громадську діяльність, за поданням єпископа Одеського і Балтського Марка, офіційного представника Української Ради Миру, Почесного доктора мистецтвознавства, професора, академіка, Почесного працівника культури України Горчакова Андрія Анатолійовича відзначено високою церковною нагородою - орденом Христа Спасителя.

В Синодальній залі Київської Патріархії нагороду Андрію Анатолійовичу вручив Святі ... Читати далі »


Парафія святого великомученика Георгія Побідоносця Української Православної Церкви Київського Патріархату м.Одеси відкрила свій сайт за адресою: http://www.stgeorge.od.ua/

Веб-ресурс пропонує ознайомитися з історією та новинами православної громади, яку очолює настоятель митрофорний протоієрей Михайло Демида, а також з подіями церковного життя.


В день свята Переполовення П'ятидесятниці, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні клірика кафедрального собору ієрея Андрія Волошина звершив Божественну літургію в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси. Після завершення літургії єпископ Марк звершив чин малого освячення води та окропив нею усіх присутніх на богослужінні.


З нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, єпископ Одеський і Балтський Марк та секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) взяли участь в пам'ятному заході та церемонії покладання квітів на  Алеї Слави в парку ім. Т.Г. Шевченка. 

Вшанувати загиблих, вклонитися та подякувати ветеранам, чий подвиг назавжди залишиться в пам’яті народу зібралися сотні одеситів – ветерани, керівництво області та міста, представники громадських організацій, молодь та учні шкіл.

... Читати далі »


З нагоди проведення  в Одесі  Дня пам’яті та примирення відбулися заходи з вшанування пам’яті загиблих у війні за участю представників влади, духовенства та громадських організацій і просто небайдужих громадян. 

На Алеї Слави в парку Шевченка представники різних конфесій провели спільну молитву пам’яті.

Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих у роки війни: як серед тих, хто воював проти гітлерівського режиму, так і серед мирного населення та поклали квіти до пам’ятника Невідомому матросу.

З благословення єпископа ... Читати далі »


В день пам'яті святого апостола і євангеліста Марка, єпископ Одеський і Балтський Марк співслужінні секретаря єпархії архімандрита Микити (Сировегіна), обласного благочинного митрофорного протоієрея Віталія Сеника, настоятеля Свято-Успенського храму с.Болгарка Роздільнянського району митрофорного протоієрея Володимира Кошарка, настоятеля Свято-Покровського храму м.Южне митрофорного протоієрея Миколи Віщуна, настоятеля храму святого великомученика Георгія Побідоносця м.Одеси митрофорного протоієрея Михайла Демиди, настоятеля Свято-Покровського храму с.Цибулівка Великомихайлівського району митрофорного протоієрея Юрія Граблюка, настоятеля Свято-Покровської парафії м.Білгород-Дністровський прото ... Читати далі »


Напередодні, у суботу ввечері, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні обласного благочинного митрофорного протоієрея Віталія Сеника звершив всенічне бдіння у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси, а в неділю – Божественну літургію та виголосив проповідь на тему євангельського читання, про розслабленого.

... Читати далі »


В день пам'яті святого великомученика Георгія Побідоносця, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні секретаря єпархіального управління архімандрита Микити (Сировегіна) та благочинного Великомихайлівського та Ширяївського районів Одеської єпархії митрофорного протоієрея Юрія Граблюка звершив Божественну літургію на парафії святого великомученика Юрія Переможця с.Новоборисівка Великомихайлівського району Одеської області. 

Після відпусту єпископ Марк привітав настоятеля парафії протоієрея Юрія Граблюка з днем ангела та вручив Пам'ятну відзнаку. 

Архієрейськими Благословенними грамотам ... Читати далі »


« 1 2 3 4 5 ... 99 100 »