Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 20.03.2018
Головна » Архів матеріалів

З нагоди річниці визволення Одеси від німецько-фашистських загарбників єпископ Одеський і Балський Марк взяв участь у покладанні квітів до памятника Невідомому матросу та до стели «Крила Перемоги». 

В святковому заході взяли участь Одеський міський голова Олексій Костусєв, губернатор Одеської області Едуард Матвійчук, голова Одеської обласної ради Микола Пундик, командуючий військ Південного оперативного командування генерал-май ... Читати далі »


У кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси під головуванням єпископа Марка відбулися загальноєпархіальні збори духовенства Одесько-Балтської єпархії.

Єпископ Марк ознайомив присутніх священнослужителів з постановою Священного Синоду УПЦ Київського Патріархату про своє призначення на Одеську кафедру.

Владика т ... Читати далі »

В  єпархіальному управлінні під головуванням єпископа Марка відбулося перше засідання Єпархіальної Ради Одесько-Балтської єпархії. 

Після знайомства  з членами Єпархіальної Ради єпископ Марк оголосив Укази про нові кадрові призначення по Одесько-Балтській єпархії.  Указом правлячого архієрея  член Єпархіальної Ради кандидат богослів'я протоієрей  Сергій Вознесенський призначений представником єпархії з міжконфесійних відносин та зі співпраці з вищими навчальними закладами м.Одеси. Указом керюч ... Читати далі »


В Одесько-Балтському єпархіальному управлінні відбулася зустріч єпископа Марка з начальником управління культури і туризму, національностей та релігій Одеської обласної державної адміністрації Петровою О.В. 

Олена Валентинівна привітала владику Марка з призначенням на Одеську кафедру та розповіла про релігійні ... Читати далі »


 

Ананьївська козацька паланка Українського Чорноморського Козацького Війська (УЧКВ) урочисто відзначила двадцяту річницю з дня свого заснування. На запрошення отамана Ананьївської паланки полковника УК Плотянського О. С. в заходах приймали участь поважні гості майже з усіх куточків Одеської області та з сусідніх областей. 

... Читати далі »


У Неділю 1-шу Великого посту, Торжество православ'я, єпископ Одеський і Балтський Марк прибув до кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси для звершення першої Божественної літургії архієрейським чином. 

Біля входу в храм єпископа Марка зустрічали парафіяльна рада собору та діти у українському одязі які преподнесли владиці чудові квіти та хліб-сіль. Перед початком літургіх секретар Одесько - Балтського єпархіального управління прот. Василь Вирозуб оголосив рішення ... Читати далі »


« 1 2 ... 114 115 116