Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Четвер, 22.02.2018
Головна » Архів матеріалів

Напередодні свята, в суботу ввечері, єпископ Одеський і Балтський Марк відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси урочисту всінічну, на якій за православним звичаєм освятив вербу і пальмові віття, як знак перемоги життя над смертю. В саме свято архіпастир звершив Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого і виголосив проповідь. В день свята Входу Господнього у Єрусалим в СвятоТроїцькому храмі м.Одеси урочисту Божественну літургію очолив настоятель храму протоієрей Василь Василь Вирозуб у співслужінні керівника прес-служби Одеської єпархії протоієрея Олександра Філіппова, протоієрея Василя Шмоняка та ієрея Геннадія Новікова. 

Після євангельського читання протоієрей Василь Вирозуб звернувся до парафіян з святковою проповіддю, а після завершення богослужіння ... Читати далі »


В Одесько-Балтському єпархіальному управлінні, з благословення Святійшого Патріарха Філарета єпископ Марк вручив Патріаршу грамоту благодійнику, майстеру по реставрації та виробництву церковного начиння Димитрію Андрійовичу Афанасіу.
На нагородженні була присутня уся родина Димитрія Андрійовича яка мешкає у Кишеневі (Молдова) і прибули в Одесу подякувати єпископу Марку за представлення до високої нагороди.
... Читати далі »


У Одесько-Балтському єпархіальному управлінні під головуванням єпископа Марка відбулося чергове засідання Єпархіальної Ради. 

Членами ради були обговорені питання відкриття нового єпархіального сайту, святкування дня ангела правлячого архієрея, розробку послужних листів для духовенства та представлення відомостей від благочинних єпархії про кількість священиків та діючих парафій у кожному благочинні. З нагоди річниці визволення Одеси від німецько-фашистських загарбників єпископ Одеський і Балський Марк взяв участь у покладанні квітів до памятника Невідомому матросу та до стели «Крила Перемоги». 

В святковому заході взяли участь Одеський міський голова Олексій Костусєв, губернатор Одеської області Едуард Матвійчук, голова Одеської обласної ради Микола Пундик, командуючий військ Південного оперативного командування генерал-май ... Читати далі »


У кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси під головуванням єпископа Марка відбулися загальноєпархіальні збори духовенства Одесько-Балтської єпархії.

Єпископ Марк ознайомив присутніх священнослужителів з постановою Священного Синоду УПЦ Київського Патріархату про своє призначення на Одеську кафедру.

Владика т ... Читати далі »

В  єпархіальному управлінні під головуванням єпископа Марка відбулося перше засідання Єпархіальної Ради Одесько-Балтської єпархії. 

Після знайомства  з членами Єпархіальної Ради єпископ Марк оголосив Укази про нові кадрові призначення по Одесько-Балтській єпархії.  Указом правлячого архієрея  член Єпархіальної Ради кандидат богослів'я протоієрей  Сергій Вознесенський призначений представником єпархії з міжконфесійних відносин та зі співпраці з вищими навчальними закладами м.Одеси. Указом керюч ... Читати далі »


В Одесько-Балтському єпархіальному управлінні відбулася зустріч єпископа Марка з начальником управління культури і туризму, національностей та релігій Одеської обласної державної адміністрації Петровою О.В. 

Олена Валентинівна привітала владику Марка з призначенням на Одеську кафедру та розповіла про релігійні ... Читати далі »


 

Ананьївська козацька паланка Українського Чорноморського Козацького Війська (УЧКВ) урочисто відзначила двадцяту річницю з дня свого заснування. На запрошення отамана Ананьївської паланки полковника УК Плотянського О. С. в заходах приймали участь поважні гості майже з усіх куточків Одеської області та з сусідніх областей. 

... Читати далі »


« 1 2 ... 112 113 114 115 »