Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 20.02.2018
Головна » Архів матеріалів

В день пам'яті пророка Божого Іллі, єпископ Одеський і Балтський Марк звершив Божественну літургію в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси, за якою виголосив проповідь на тему євангельського читання. Його Преосвященству співслужили клірики кафедрального собору та міське духовенство.  ... Читати далі »


П'ятеро ув'язнених виправної колонії №51 м.Одеси прийняли святе хрещення.

... Читати далі »


В Неділю 4-ту після П'ятидесятниці, єпископ Одеський і Балтський Марк звершив Божественну літургію в храмі св.вмч.Георгія Побідоносця м.Одеси у співслужінні настоятеля хр ... Читати далі »

У видавництві "Черномор'я" відбувся урочистий прийом з нагоди 96-ої річниці заснування громадсько-політичної газети "Чорноморські новини". Привітати редакцію газети прийшли громадські діячі, читачі та представники української громади. З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка клірик м.Одеси ієрей Димитрій Краснобаєв привітав головного редактора Мельника Івана В ... Читати далі »


Єпископ Одеський і Балтський Марк у супроводі референта єпархіального управління архімандрита Микити (Сировегіна) з архіпастирським візитом відвідав свою другу кафедру м.Ба ... Читати далі »

Напередодні, в суботу ввечері, єпископ Марк в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси відправив всенічну, а в неділю ранком - Божественну літургію і виголосив проповідь. Його Преосвященству співслужили клірики кафедрального собору. 

... Читати далі »


В четвер ввечері єпископ Одеський і Балтський Марк відправив урочисту всенічну у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси, а в день свята, в п'ятницю, Божественну літургію у співслужінні протоієрея Віталія Сеника, протоієрея Ігоря Бондаренка ... Читати далі »

В залі прийомів кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси, під головуванням єпископа Одеського і Балтського Марка відбулися загальноєпархіальні збори духовенства Одесько-Балтської єпархії.

Єпископ Марк розповів присутнім священнослужителям про Архієрейський та Помісний Собор УПЦ Київського Патріархату, про зміни у Статуті УПЦ КП та обрання Патріаршого Намісника. 

... Читати далі »


В Німецькому Центрі, який діє при Німецько-Євангеличної Лютеранської Церкви св.Павла м.Одеси, під головуванням єпископа НЄЛЦУ Уланда Шпалінгера відбувся міжнародний семінар "Єдність у різномаїтті".

... Читати далі »


У Південній виправній колонії УДДУПВП в Одеській області №51 яка знаходиться у місті Одеса відбулося служіння першої літургії. 


« 1 2 ... 107 108 109 110 111 ... 113 114 »