Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Четвер, 22.02.2018
Головна » Архів матеріалів

В ротонді Одеського міського саду відбулося нагородження переможців конкурсу-фестивалю " Моя незалежна Украіна ". 

Протягом 6 -ти років громадська організація "Інтелектуальний форум" проводить цей конкурс ... Читати далі »


В свято Преображення Господнього єпископ Одеський і Балтський Марк очолив Божественну літургію в кафедрального соборі Різдва Христового м. Одеси у співслужінні соборного духовенства і виголосив проповідь про значення Преображення Господнього. Після літургії, за традицією, відбулося освячення плод ... Читати далі »


В неділю ввечері, напередодні свята Преображення Господнього, єпископ Одеський і Балтський Марк звершив урочисту всенічну в кафедральномиу соборі Різдва Христового м.Одеси. Його Преосвященству співслужили референт Одесько-Балтського єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін), ключар кафедрального собору та обласний благочинний протоієрей Віталій Сеник. 
В цей день, за місцевою традицією, парафіяни з різних храмів УПЦ Київського Патріархату м.Одеси п ... Читати далі »


В Іллічівський міській раді відбулася зустріч керуючого Одесько-Балтською єпархією УПЦ Київського Патріархату єпископа Марка з мером м. Іллічівська Валерієм Яковичем Хмельнюком. 

Валерій Якович розповів пр ... Читати далі »


Недільну школу кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси відвідав Володиимир Олексаандрович Яворівський — український письменник, громадсько-політичний діяч. член партії ВО «Батьківщина», народний депутат Верховной Ради України. 

... Читати далі »


Напредодні, у вівторок ввечері єпископ Марк відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси урочисту всенічну в співслужінні духовенства собору, в кінці якої під милозвучний спів "Святий Боже, святий кріпкий, святий безсмертний, помилуй нас!" виніс на середину храму чесний хрест для по ... Читати далі »


12 серпня, об 11 годині ранку після тривалої хвороби у віці 76 років пішов з життя благодійник, меценат, засновник найбільшого в Європі Промтоварного ринку "7 кілометр” Віктор Добрянський. 

Віктор Леонтійович Добрянський народився 8 жовтня 1936 року в сільській родині в с. Дзигівка Ямпільського району Вінницької області. Трудова діяльність: наукови ... Читати далі »


Напередодні, в суботу ввечері, єпископ Одеський і Балтський Марк відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси всенічну, а в неділю ранком - Божественну літургію, за якою виголосив проповідь на євангельську тему. 

... Читати далі »


На запрошення настоятеля ієрея Михайла Север'янова, єпископ Одеський і Балтський Марк звершив Божественну літургію в храмі святого великомученика Пантелеймона с.Шомполи Комінтернівського району з нагоди престольного свята парафії. 

Його Преосвященству співслужили настоятель храму ієрей Михайло Север'янов та настоятель хра ... Читати далі »


Паломницька група, у складі якої були викладачи Рівненської духовної семінарії ієрей Василь Рудницький, ієрей Микола Капітула, вихованець РДС Юрій Дещинський та близько 50 парафіян храмів Рівненської єпархії Київського Патріархату відвідали кафедральний собор Різдва Христового м.Одеси. ... Читати далі »


« 1 2 ... 106 107 108 109 110 ... 114 115 »