Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 22.01.2018
Головна » Архів матеріалів
Єпископ Одеський і Балтський Марк у супроводі референта єпархіального управління архімандрита Микити (Сировегіна) з архіпастирським візитом відвідав свою другу кафедру м.Ба ... Читати далі »

Напередодні, в суботу ввечері, єпископ Марк в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси відправив всенічну, а в неділю ранком - Божественну літургію і виголосив проповідь. Його Преосвященству співслужили клірики кафедрального собору. 

... Читати далі »


В четвер ввечері єпископ Одеський і Балтський Марк відправив урочисту всенічну у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси, а в день свята, в п'ятницю, Божественну літургію у співслужінні протоієрея Віталія Сеника, протоієрея Ігоря Бондаренка ... Читати далі »

В залі прийомів кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси, під головуванням єпископа Одеського і Балтського Марка відбулися загальноєпархіальні збори духовенства Одесько-Балтської єпархії.

Єпископ Марк розповів присутнім священнослужителям про Архієрейський та Помісний Собор УПЦ Київського Патріархату, про зміни у Статуті УПЦ КП та обрання Патріаршого Намісника. 

... Читати далі »


В Німецькому Центрі, який діє при Німецько-Євангеличної Лютеранської Церкви св.Павла м.Одеси, під головуванням єпископа НЄЛЦУ Уланда Шпалінгера відбувся міжнародний семінар "Єдність у різномаїтті".

... Читати далі »


У Південній виправній колонії УДДУПВП в Одеській області №51 яка знаходиться у місті Одеса відбулося служіння першої літургії. 


Напередодні, в суботу ввечері, єпископ Марк відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси всенічну, а в неділю ранком- Божественну літургію, за якою виголосив проповідь про подвиги всіх святих. 

Його Преосвященству співслужили благочинний м.Одеси митрофорний протоієрей Михайло Кушнір, ключар собору, обласний благочинний протоієрей Віталій Сеник, клірики кафедрального собору ієрей Андрій Волошин,ієрей Роман Дорош та про ... Читати далі »


З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка, за сприянням керівника недільної школи кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси Г.А.Могильницької та ключаря со ... Читати далі »

З нагоди 17-ої річниці Конституції України керівники міста та області, ветрани війни та праці, дипломати, представники громадськості та національно-культурних товариств взяли участь у урочистій церемонії покладання квітів до памятн ... Читати далі »


В день Святого Духа, на запрошення настоятеля митрофорного протоієрея Василя Вирозуба, єпископ Одеський і Балтський Марк звершив Божественну літургію в Свято-Троїцькому храмі м.Одеси.

Його Преосвященству спіслужили настоятель храму митрофорний протоієрей Василь Вирозуб, референт Одесько-Балтського єпархіального управління  архімандрит Микита (Сировегін), ключар кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси протоієрей Віт ... Читати далі »


« 1 2 ... 105 106 107 108 109 ... 111 112 »