Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 21.03.2018
Головна » Архів матеріалів
Напередодні святкувань дня Українського козацтва, на запрошення першого заступника гетьмана Українського козацтва,верховного отамана Чорноморського козацького війська Петька Анатолія Івановича та головного отамана Соборного козацтва України "Січ" Майстеренко Віктора Захаровича, єпископ Одеський і Балтський Марк у супроводі секретаря єпархіального управління архімандрита Микити (Сировегіна), взяв участь у покладанні квітів до пам'ятника козацькому кошовому отаману Антону Головатому в Олександрівському сквері м.Одеси.
    Після покладання квітів, архіпастир очолив посвяту ... Читати далі »

На прохання головного отамана Чорноморського козацкого з'єднання м.Одеси, генерал-хорунжого УК Бровко Михайла Володимировича, правлячий архієрей Одесько-Балтської єпархії  єпископ Марк, в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси звершив молебень у співслужінні секретаря єпархіального управління архімандрита Микити (Сировегіна), ключаря кафедрального собору, обла ... Читати далі »


В Одесько-Балтському єпархіальному управлінні єпископ Одеський і Балтський Марк прийняв ректора Християнського гуманітарно-економічного університету академіка, професора, доктора економічних наук Крижановського Ростислава Олександровича та проректора університету з зовнішніх зв'язків та юридичних ... Читати далі »


З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка, стараннями настоятеля храму св.вмч.Георгія Побідоносця м.Одеси ієрея Теодора Оробця відкрилася вокресна  школа для дітей з християнських родин. 

... Читати далі »


В неділю 15-ту після П'ятидесятниці, Зачаття славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана, єпископ Одеський і Балтський Марк звершив Божественну літургію в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси у співслужінні соборного духовенства. 

... Читати далі »


В день пам'яті святих мучениць Віри, Надії,Любові та матері їх Софії, єпископ Одеський і Балтський Марк в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси очолив акафістний спів святим мученицям у співслужінні секретаря єпархіального управління архімандрита Микити (Сировегіна) та клірика собору ієр ... Читати далі »


В Одесько-Балтському єпархіальному управлінні єпископ Марк прийняв крайового військового отамана Чорноморського козацького з'єднання, генерал-осавула УК Пукліча Володимира Вікторовича та голову підкомітету по взаємодії з органами ДАЇ та обороної роботи Комітету громадської ради взаємодії з правоо ... Читати далі »


В неділю 14-ту після П'ятидесятниці, керуючий Одеською єпархією, єпископ Одеський і Балтський Марк очолив Божественну літургію в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси та виголосив проповідь на тему євангельського читання. 

... Читати далі »


Напередодні двунадесятого свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, Преосвященнійший Марк, єпископ Одеський і Балтський звершив всенічне бдіння з освяченням хлібів, пшениці, вина і єлею у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси у співслужінні кліриків собору. Після вели ... Читати далі »


В день свята Різдва Пресвятої Богородиці, на запрошення керуючого Тернопільсько-Теребовлянською єпархією єпископа Павла, єпископ Одеський і Балтський Марк взяв участь у соборному богослужінні в кафедральному храмі с.Кобиловолоки Теребовлянського району Тернопільсько-Теребовлянської єпархії з нагоди престольного свята. 

... Читати далі »


« 1 2 ... 105 106 107 108 109 ... 115 116 »