Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

П`ятниця, 15.12.2017
Головна » Архів матеріалів

З нагоди 17-ої річниці Конституції України керівники міста та області, ветрани війни та праці, дипломати, представники громадськості та національно-культурних товариств взяли участь у урочистій церемонії покладання квітів до памятн ... Читати далі »


В день Святого Духа, на запрошення настоятеля митрофорного протоієрея Василя Вирозуба, єпископ Одеський і Балтський Марк звершив Божественну літургію в Свято-Троїцькому храмі м.Одеси.

Його Преосвященству спіслужили настоятель храму митрофорний протоієрей Василь Вирозуб, референт Одесько-Балтського єпархіального управління  архімандрит Микита (Сировегін), ключар кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси протоієрей Віт ... Читати далі »


Напередодні свята Святої Троїці, в суботу ввечері, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні міського духовенства відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси урочисту всенічну, а в саме свято - Божественну літургію, за якою виголосив проповідь про зішестя Святого Духа на апостолів і про перебування Його в Церкві.

Після літургії була відправлена велика вечірня з читанням троїцьких коліносхильних глибокозмістовн ... Читати далі »


В Троїцьку поминальну суботу, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні соборного духовенства відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси заупокійну Божественну літургію, а після неї - вселенську панахиду, за якою Церква молилась за всіх праотців, отців, братів і сестер, за воїнів, які віддали своє життя за віру і вітчизну, за уморених голодом в Україні, за загиблих від Чорнобильської катастрофи і за всіх спочилих православних християн.

... Читати далі »

22 червня, в День пам’яті та скорботи, єпископ Одеський і Балтський Марк в співслужінні ключаря кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси  протоієрея Віталія Сеника та кліриків м.Одеси: протоієрея Ігоря Бондаренка, ієрея Андрія Волошина, ієрея Романа Дороша та ієрея Димитрія Краснобаєв ... Читати далі »


На запрошення настоятеля протоієрея Миколи Віщуна, єпископ Одеський і Балтський Марк у супроводі обласного благочинного протоієрея Віталія Сеника та референта Одесько-Балтського єпрхіального управління архімандрита Микити (Сировегіна) відвідав Свято-Покровську парафію м.Южне Одеської області. 

Біля входу в храм єпископа Марка та супроводжуючих його ... Читати далі »


В залі прийомів кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси під головуванням єпископа Одеського і Балтського Марка відбулися збори районих благочинних Одесько-Балтської єпархії. 

... Читати далі »


Єпископ Одеський і Балтський Марк вручив Указ про призначення обласним благочинним Одесько-Балтської єпархії старшому священику кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси, члену Єпархіальної Ради протоієрею Віталію Сенику. 

... Читати далі »


В суботу ввечері, напередодні недільного дня, єпископ Марк відправив всенічну у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси, а в неділю- Божественну літургію. 

... Читати далі »


В середу ввечері, напередодні свята, єпископ Одеський і Балтський Марк відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси урочисту всенічну, а в саме свято- Божественну літургію у співслужінні соборного духовенства. 

Після євангельського читання владика виголосив проповідь про Вознесіння Господа. ... Читати далі »


« 1 2 ... 103 104 105 106 107 108 109 »