Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 19.02.2018
Головна » Архів матеріалів

На прохання головного отамана Чорноморського козацкого з'єднання м.Одеси, генерал-хорунжого УК Бровко Михайла Володимировича, правлячий архієрей Одесько-Балтської єпархії  єпископ Марк, в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси звершив молебень у співслужінні секретаря єпархіального управління архімандрита Микити (Сировегіна), ключаря кафедрального собору, обла ... Читати далі »


В Одесько-Балтському єпархіальному управлінні єпископ Одеський і Балтський Марк прийняв ректора Християнського гуманітарно-економічного університету академіка, професора, доктора економічних наук Крижановського Ростислава Олександровича та проректора університету з зовнішніх зв'язків та юридичних ... Читати далі »


З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка, стараннями настоятеля храму св.вмч.Георгія Побідоносця м.Одеси ієрея Теодора Оробця відкрилася вокресна  школа для дітей з християнських родин. 

... Читати далі »


В неділю 15-ту після П'ятидесятниці, Зачаття славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана, єпископ Одеський і Балтський Марк звершив Божественну літургію в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси у співслужінні соборного духовенства. 

... Читати далі »


В день пам'яті святих мучениць Віри, Надії,Любові та матері їх Софії, єпископ Одеський і Балтський Марк в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси очолив акафістний спів святим мученицям у співслужінні секретаря єпархіального управління архімандрита Микити (Сировегіна) та клірика собору ієр ... Читати далі »


В Одесько-Балтському єпархіальному управлінні єпископ Марк прийняв крайового військового отамана Чорноморського козацького з'єднання, генерал-осавула УК Пукліча Володимира Вікторовича та голову підкомітету по взаємодії з органами ДАЇ та обороної роботи Комітету громадської ради взаємодії з правоо ... Читати далі »


В неділю 14-ту після П'ятидесятниці, керуючий Одеською єпархією, єпископ Одеський і Балтський Марк очолив Божественну літургію в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси та виголосив проповідь на тему євангельського читання. 

... Читати далі »


Напередодні двунадесятого свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, Преосвященнійший Марк, єпископ Одеський і Балтський звершив всенічне бдіння з освяченням хлібів, пшениці, вина і єлею у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси у співслужінні кліриків собору. Після вели ... Читати далі »


В день свята Різдва Пресвятої Богородиці, на запрошення керуючого Тернопільсько-Теребовлянською єпархією єпископа Павла, єпископ Одеський і Балтський Марк взяв участь у соборному богослужінні в кафедральному храмі с.Кобиловолоки Теребовлянського району Тернопільсько-Теребовлянської єпархії з нагоди престольного свята. 

... Читати далі »


В Одесько-Балтському єпархіальному управлінні єпископ Марк прийняв голову Одеської міської ради ветеранів, голову асоціації генералів-ветеранів м.Одеси генерал-лейтенанта Добровольського В'ячеслава Авксентійовича. 

... Читати далі »


« 1 2 ... 103 104 105 106 107 ... 113 114 »