Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Неділя, 17.12.2017
Головна » Архів матеріалів

 

Єпископ Одеський і Балтський Марк своїм Указом призначив клірика м.Одеси, члена Єпархіальної Ради, представника єпархії з участі у загальноміських та офіційних заходах та зі співпраці з органами місцевого самоврядування архімандрита Микиту (Сировегіна) - секретарем Одесько ... Читати далі »


Під патронатом громадської організіції «Заради життя», за участі Одесько-Балтської єпархії УПЦ Київського Патріархату, управління охорони здоров’я Одеської міської ради, Благодійної організації БФ «Пчелка», громадської організації «Інтелектуальний форум», за підтримки ТРК «Нова Одеса» та фахового видання «Практична психологія та соціальна робота» (м. Київ), пройшли Другі регіональні громадські читання "Перспективи розвитку паліативної та хоспісної допомоги у м.Одесі".

... Читати далі »


Напередодні, в суботу ввечері, єпископ Марк відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси всенічну, а в неділю ранком - Божественну літургію у співслужінні духовенства собору, а також виголосив проповідь про життя вічне на тему євангельського читання та розповів про святих прпп. Анто ... Читати далі »


Єпископ Одеський і Балтський Марк взяв участь у відкритті Міжнародної науково-практичної конференції "ПОЛІФОНІЯ VS КАКОФОНІЯ": етноконфесійне різноманіття населення Одещини в умовах регіональної демократії", яка проходила в  ... Читати далі »


Напередодні дня пам'яті Усікновення глави Пророка, Предтечі й Хрестителя Господнього Іоанна, Преосвященнійший Марк, єпископ Одеський і Балт ... Читати далі »


В Одесько-Балтському єпархіальному управлінні відбулася зустріч єпископа Одеського і Балтського Марка з першим заступником гетьмана Українського козацтва, польовим гетьманом, верховнім отаманом Чорноморського козацького війска Чорноморського козацького округу генерал-отаманом Петько Анатолієм Івановичем. 

... Читати далі »


На запрошення ректора Християнського гуманітарно-економічного універсітету м.Одеси академіка, доктора економічних наук, професора Крижановського Ростислава Олександровича, єпископ Одеський і Балтський Марк взяв участь у урочистому зібранні з нагоди 17-го навчального року в ХГЕУ. 

Його Преосвященство привітав ректора, викладачів, ... Читати далі »


З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка, відбулося освячення  хреста для головного куполу  новозбудованного храму Різдва Пресвятої Богородиці с.Новоукраїнка Роздільнянського району Одеської області. Подячний молебень та освячення хреста звершили благочинний Роздільнянського району ієрей Олег Сидорович та настоятель парафї Різдва Пресвятої Богородиці с.Новоукраїнка ієрей Олег Свиредюк.

По закінченню молебну ієрей Олег Свиредюк звернувся до віруючих з повчальним словом, в якому  розкрив значе ... Читати далі »

З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка, представник єпархії з міжконфесійних зв'язків, член Єпархіальної Ради, кандидат богослів'я протоієрей Сергій Вознесенський був присутній на святковому богослужінні в римо-католицькому кафедральному костьолі Успіння Пресвятої Богородиці м.Одес ... Читати далі »


Щороку ГО "Інтелектуальний форум" проводить з дітьми інвалідами Суворовського району захід "Здраствуй, школо!". В цьому році представники ГО "Інтелектуальний форум" та товариство інвалідів Суворовського району, а також депутат Одеської міської ради Євген Петрович Гофман провели зустріч з дітьми інвалідів та дітьми інвалідами та подарували кожному всі необхідні приладдя для ... Читати далі »


« 1 2 ... 99 100 101 102 103 ... 108 109 »