Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Четвер, 19.10.2017
Головна » Архів матеріалів
В Неділю 4-ту після П'ятидесятниці, єпископ Одеський і Балтський Марк звершив Божественну літургію в храмі св.вмч.Георгія Побідоносця м.Одеси у співслужінні настоятеля хр ... Читати далі »

У видавництві "Черномор'я" відбувся урочистий прийом з нагоди 96-ої річниці заснування громадсько-політичної газети "Чорноморські новини". Привітати редакцію газети прийшли громадські діячі, читачі та представники української громади. З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка клірик м.Одеси ієрей Димитрій Краснобаєв привітав головного редактора Мельника Івана В ... Читати далі »


Єпископ Одеський і Балтський Марк у супроводі референта єпархіального управління архімандрита Микити (Сировегіна) з архіпастирським візитом відвідав свою другу кафедру м.Ба ... Читати далі »

Напередодні, в суботу ввечері, єпископ Марк в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси відправив всенічну, а в неділю ранком - Божественну літургію і виголосив проповідь. Його Преосвященству співслужили клірики кафедрального собору. 

... Читати далі »


В четвер ввечері єпископ Одеський і Балтський Марк відправив урочисту всенічну у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси, а в день свята, в п'ятницю, Божественну літургію у співслужінні протоієрея Віталія Сеника, протоієрея Ігоря Бондаренка ... Читати далі »

В залі прийомів кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси, під головуванням єпископа Одеського і Балтського Марка відбулися загальноєпархіальні збори духовенства Одесько-Балтської єпархії.

Єпископ Марк розповів присутнім священнослужителям про Архієрейський та Помісний Собор УПЦ Київського Патріархату, про зміни у Статуті УПЦ КП та обрання Патріаршого Намісника. 

... Читати далі »


В Німецькому Центрі, який діє при Німецько-Євангеличної Лютеранської Церкви св.Павла м.Одеси, під головуванням єпископа НЄЛЦУ Уланда Шпалінгера відбувся міжнародний семінар "Єдність у різномаїтті".

... Читати далі »


У Південній виправній колонії УДДУПВП в Одеській області №51 яка знаходиться у місті Одеса відбулося служіння першої літургії. 


Напередодні, в суботу ввечері, єпископ Марк відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси всенічну, а в неділю ранком- Божественну літургію, за якою виголосив проповідь про подвиги всіх святих. 

Його Преосвященству співслужили благочинний м.Одеси митрофорний протоієрей Михайло Кушнір, ключар собору, обласний благочинний протоієрей Віталій Сеник, клірики кафедрального собору ієрей Андрій Волошин,ієрей Роман Дорош та про ... Читати далі »


З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка, за сприянням керівника недільної школи кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси Г.А.Могильницької та ключаря со ... Читати далі »

« 1 2 ... 99 100 101 102 103 ... 105 106 »