Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 20.03.2018
Головна » Архів матеріалів


В м'ясопусну батьківську поминальну суботу, преосвященнійший Марк, єпископ Одеський і Балтський, в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси звершив заупокійну Божественну літургію у співслужінні соборного та міського духовенства.

Під час заупокійної літургії, з благословення Святійшого Патріарха Філарета підносилися особливі молитви «за упокій душ рабів Божих, в Україні під час братовбивчого протистояння загиблих». ... Читати далі »


З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка, представник єпархії з міжконфесійних відносин кандидат богослів'я протоієрей Сергій Вознесенський та керівник прес-служби Одеської єпархії УПЦ Київського Патріархату протоієрей Олександр Філіппов взяли участь у брифінгу представників християнських конфесій Одеси. 

Священнослужителі дали оцінку ситуації в країні, а також подіям, що відбувалися в середу біля Одеської обласної державної адміністрації, де під час мирної акції протесту "Досить стріляти!" був жорстоко побитий настоятель кафедрального собору святого Павла Німецької Євангельсько-Лютеранської Церкви ... Читати далі »Напередодні, в суботу ввечері, єпископ Одеський і Балтський Марк у співcлужінні обласного благочинного протоієрея Віталія Сеника та одеського духовенства відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси всенічну, а в неділю ранком - Божественну літургію, за якою виголосив проповідь на тему євангельського читання про блудного сина та розповів про святе життя святого рівноапостольного Миколая архієпископа Японського (1912), пам'ять якого Церква вшановує в цей день.


Завершилося богослужіння молебнем, пі ... Читати далі »


На запрошення епископа НЄЛЦУ Уланда Шпалінгера та президента Синоду НЄЛЦУ пастора Олександра Гросса, представник Одеської єпархії з міжконфесійних відносин кандидат богослів'я протоієрей Сергій Вознесенський з благословення єпископа Одеського і Балтського Марка був присутній у кафедральному соборі св.Павла Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви України м.Одеси на урочистому богослужінні присвяченному введенню на єпископське служіння пастора Cергія Машевського, обранного Синодом главою НЄЛЦУ. 

У святковому богослужінні взяли участь лютеранські єпископи та пастори з різних країн світу. 

< ... Читати далі »


Непередодні свята Стрітення Господнього, у п'ятницю ввечері, єпископ Одеський і Балтський Марк відправив урочисту всенічну у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси, а в день свята, у суботу - Божественну літургію.

Його Преосвященству співслужили ключар кафедрального собору протоіерей Віталій Сеник та настоятель парафії святого преподобного Сергія Послушного Києво-Печерського м.Одеси ієрей Димитрій Краснобаєв.

Після закінчення святкової літургії єпископ Марк звершив традиційне освячення води та свічок, після чого звернувся до ... Читати далі »Напередодні, в суботу ввечері, преосвященнійший єпископ Одеський і Балтський Марк у співcлужінні міського духовенства відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси всенічну, а у першу підготовчу неділю до Великого Посту, про митаря і фарисея - Божественну літургію та після прочитання Євангелія виголосив повчальну проповідь, пояснивши зміст притчі Спасителя про митаря і фарисея.


Після літургії був звершений молебень до Христа Спасителя з молитвою за Україну.

... Читати далі »З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка, настоятель парафії святителя Миколая Чудотворця м.Іллічівська, представник єпархії з духовно-патріотичного виховання молоді протоієрей Михайло Щерба взяв участь у XІІ Всеукраїнському з’їзді православної молоді, який відбувся у стінах Київської Православної Богословської Академії. 


Участь у заході взяв Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній ректор КПБА; архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій; архієпископ Тернопільський і Бучацький Нестор; керую ... Читати далі »

З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка настоятель Свято-Успенської парафії с.Мирне Біляївського району протоієрей Василь Єдин, настоятель Свято-Покровської парафії м.Біляївка ієрей Богдан Біда та настоятель Свято-Троїцької парафії м.Іллічівська ієрей Геннадій Новіков відвідали Київський євромайдан.

 Прибувши до столиці України священнослужителі відвідали Свято-Володимирський кафедральний патріарший собор, де вклонилися мощам святої великомучениці Варвари та священномученика Макарія митрополита Київського. Після відвідання собору священики попрямували до Київ ... Читати далі »


З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка і на прохання парафіян кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси, обласний благочинний протоієрей Віталій Сеник очолив панахиду за блаженної пам'яті митрополиту Одеському та Херсонському Сергію (Петрову +1990) з нагоди річниці упокоєння Високопреосвященного владики. 

Протоієрею Віталію Сенику співслужили священнослужителі Одесько- Балтської єпархії які починали навчатися в Одеській духовній семінарії при святительстві митрополита Сергія в Одесько-Херсонської єпархії . 

... Читати далі »


Напередодні, в суботу ввечері, єпископ Одеський і Балтський Марк у співcлужінні соборного духовенства  відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси всенічну, а в неділю ранком - Божественну літургію, за якою виголосив проповідь на євангельську тему та розповів про святе життя преподобного Євфимія Великого (473), пам'ять якого Церква вшановує в цей день.

Після літургії архіпастир разом з духовенством звершив молебень до Христа Спасителя.

Богослужіння закінчи ... Читати далі »

« 1 2 ... 98 99 100 101 102 ... 115 116 »