Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 26.06.2017
Головна » Архів матеріалів

В Одесько-Балтському єпархіальному управлінні відбулася зустріч єпископа Марка з начальником управління культури і туризму, національностей та релігій Одеської обласної державної адміністрації Петровою О.В. 

Олена Валентинівна привітала владику Марка з призначенням на Одеську кафедру та розповіла про релігійні ... Читати далі »


 

Ананьївська козацька паланка Українського Чорноморського Козацького Війська (УЧКВ) урочисто відзначила двадцяту річницю з дня свого заснування. На запрошення отамана Ананьївської паланки полковника УК Плотянського О. С. в заходах приймали участь поважні гості майже з усіх куточків Одеської області та з сусідніх областей. 

... Читати далі »


У Неділю 1-шу Великого посту, Торжество православ'я, єпископ Одеський і Балтський Марк прибув до кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси для звершення першої Божественної літургії архієрейським чином. 

Біля входу в храм єпископа Марка зустрічали парафіяльна рада собору та діти у українському одязі які преподнесли владиці чудові квіти та хліб-сіль. Перед початком літургіх секретар Одесько - Балтського єпархіального управління прот. Василь Вирозуб оголосив рішення ... Читати далі »


« 1 2 ... 98 99 100