Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 21.10.2017
Головна » Архів матеріалів

Напредодні, у вівторок ввечері єпископ Марк відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси урочисту всенічну в співслужінні духовенства собору, в кінці якої під милозвучний спів "Святий Боже, святий кріпкий, святий безсмертний, помилуй нас!" виніс на середину храму чесний хрест для по ... Читати далі »


12 серпня, об 11 годині ранку після тривалої хвороби у віці 76 років пішов з життя благодійник, меценат, засновник найбільшого в Європі Промтоварного ринку "7 кілометр” Віктор Добрянський. 

Віктор Леонтійович Добрянський народився 8 жовтня 1936 року в сільській родині в с. Дзигівка Ямпільського району Вінницької області. Трудова діяльність: наукови ... Читати далі »


Напередодні, в суботу ввечері, єпископ Одеський і Балтський Марк відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси всенічну, а в неділю ранком - Божественну літургію, за якою виголосив проповідь на євангельську тему. 

... Читати далі »


На запрошення настоятеля ієрея Михайла Север'янова, єпископ Одеський і Балтський Марк звершив Божественну літургію в храмі святого великомученика Пантелеймона с.Шомполи Комінтернівського району з нагоди престольного свята парафії. 

Його Преосвященству співслужили настоятель храму ієрей Михайло Север'янов та настоятель хра ... Читати далі »


Паломницька група, у складі якої були викладачи Рівненської духовної семінарії ієрей Василь Рудницький, ієрей Микола Капітула, вихованець РДС Юрій Дещинський та близько 50 парафіян храмів Рівненської єпархії Київського Патріархату відвідали кафедральний собор Різдва Христового м.Одеси. ... Читати далі »


З нагоди відзначення 72-ї річниці з дня початку оборони Одеси від фашистських загарбників у роки Великої Вітчизняної війни, пройшла урочиста церемонія покладання квітів та вінків до пам’ятника Невідомому матросу на Алеї Слави у парку ім. Т.Г. Шевченка. 

... Читати далі »


Напередодні, в суботу ввечері, єпископ Одеський і Балтський Марк відправив всенічну у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси, а в неділю ранком - Божественну літургію у співслужінні соборного духовенства. 

... Читати далі »


На запрошення начальника відділу культури Іллічівської міської ради Ю.А.Крістанової, єпископ Одеський і Балтський Марк був присутні на 7-му Всеукраїнському фестивалі-конкурсі української народної пісні ім.Ю.Штельмаха "Серпневий заспів", в якому взяли участь творчі колективи з різних областей України.  ... Читати далі »


В день пам'яті пророка Божого Іллі, єпископ Одеський і Балтський Марк звершив Божественну літургію в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси, за якою виголосив проповідь на тему євангельського читання. Його Преосвященству співслужили клірики кафедрального собору та міське духовенство.  ... Читати далі »


П'ятеро ув'язнених виправної колонії №51 м.Одеси прийняли святе хрещення.

... Читати далі »


« 1 2 ... 98 99 100 101 102 ... 105 106 »