Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Неділя, 25.02.2018
Головна » 2018 » Січень » 18

У Навечір’я Богоявлення (Хрещенський Святвечір) єпископ Одеський і Балтський Марк у спіслужінні обласного благочинного митрофорного протоієрея Віталія Сеника та клірика кафедрального собору ієрея Андрія Волошина звершив Велику вечірню з Божественною літургією святителя Василія Великого в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси. 

Цього дня звершуються окремо великі (царські) часи навечір’я Богоявлення та зображальні. Потім звершується велика вечірня, яка переходить у літургію святителя Василія Великого.

Після літургії було звершено чин прославлення. На середину храму винесли ікону Хрещ ... Читати далі »Керуючому Одесько-Балтською єпархією єпископу Марку

Ваше Преосвященство!

Від імені духовенства і вірян Одеської єпархії прийміть наші найщиріші і найтепліші вітання із 40-річчям від дня народження! 

У цей особливий день бажаємо Вам міцного здоров'я на довгі літа, бадьорості духу, терпіння і завзяття, невичерпних життєвих сил, гарного святкового настрою, здійснення всіх найзаповітніших планів та задумів. Натхнення Вам в Божій службі, направленій на духовне збагачення наших парафіян. 

Нехай буде цей д ... Читати далі »