Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 19.02.2018
Головна » 2017 » Листопад » 20

Настоятелю храму святого великомученика Георгія Побідоносця м.Одеси митрофорному протоієрею Михайлу Димиді. 

Ваше Високопреподобіє! 

Прийміть сердечні вітання з 25-річчям служіння в священному сані,  укупі з молитовними побажаннями доброго здоров'я, миру душевного і численних милостей від Щедрого Бога.

Зажадавши в молодому віці потрудитися на ниві Христовій, Ви вступили до Одеської духовної семінарії. Там, готуючи себе до подальшого служіння, Ви насичували свій розум спасенними істинами, а після завершення навчання несли у різних єпархіях відпов ... Читати далі »


На українсько-молдовському кордоні у селі Малоярославець Тарутинського району Одеської області настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці м.Білгород-Дністровський протоієрей Іоан Гуменюк взяв участь в урочистому заході з нагоди відкриття нового відділу прикордонної служби «Малоярославець» Білгород-Дністровського загону.

У церемонії відкриття взяли участь Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Петро Цигикал, керівництво Одеської області, начальник Південного регіонального управління Держприкордонслужби України генерал-лейтенант Сергій Косік та представники місцевих органів влади.

... Читати далі »