Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 22.01.2018
Головна » 2017 » Серпень » 29

Бойовий Прапор військової частини є почесним знаком, що визначає особливості її бойового призначення, історії та заслуг і свідчить про належність військової частини до Збройних Сил України.

Згідно Указу Президента України, з нагоди 26-ї річниці Незалежності України, Бойовий Прапор полку з рук начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерала армії Віктора Муженко в Києві отримав командир Білгород-Дністровського гарнізону полковник Сергій Глущенко.

29 серпня полковник С. Глущенко представив Бойовий Прапор особовому складу військової частини А3955.  З цього приводу в частині відбувся мітинг. ... Читати далі »


В день пам'яті Перенесення з Едеси до Константинополя нерукотворного образа (убруса) Господа Ісуса Христа (944) та Федорівської ікони Божої Матері (1239), секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) у співслужінні настоятеля парафії святого преподобного Сергія Послушного Печерського м.Одеси протоієрея Димитрія Краснобаєва з благословення єпископа Марка звершив Божественну літургію в каплиці при Одеському обласному центрі профілактики та боротьби зі СНІДом з нагоди престольного свята. 

Після літургії священнослужителі відвідали хворих та передали благодійну допомогу.

... Читати далі »