Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2017 » Липень » 02

На запрошення Предстоятеля Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви в Україні єпископа Серге Машевські, єпископ Одеський і Балтський Марк та секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) були присутні  в лютеранському кафедральному соборі св.Павла на урочистому закритті VII-го Міжнародного органного фестивалю ім.Теофіла Ріхтера, який в цьому році був присвячений 500-річчю Реформації. 

Класичні органні твори пролунали у виконанні професора Університету Мистецтв у Граці (Австрія), священика РКЦ, органіста Йогана Труммера.

На урочистій церемонії також були присутні архієпископ ... Читати далі »


Напередодні, в суботу ввечері єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні старшого священика кафедрального собору митрофорного протоієрея Віталія Сеника, настоятеля парафії Касперовської ікони Божої Матері м.Одеси протоієрея Теодора Оробця та клірика кафедрального собору ієрея Андрія Волошина відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси всенічну, а в неділю - Божественну літургію та виголосив проповідь на тему євангельського читання.

... Читати далі »


В Одесі масштабно відзначили 25-ту річницю Військово-Морських Сил Збройних Сил України. 

На урочистостях був присутній Головнокомандуючий Збройними Силами України, генерал армії України  Віктор Муженко, який вручив військовослужбовцям ВМС Почесні державні нагороди. 

З благословення єпископа Марка в святковому заході взяв участь клірик Свято-Троїцького храму м.Одеси протоієрей Ігор Бондаренко. 

Традиційно святкування почалися з ритуалу підняття Військово-Морського Прапора Збройних Сил України та прапорів розцвічування на кораблях. Потім на зовні ... Читати далі »