Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2017 » Травень » 08

З нагоди проведення  в Одесі  Дня пам’яті та примирення відбулися заходи з вшанування пам’яті загиблих у війні за участю представників влади, духовенства та громадських організацій і просто небайдужих громадян. 

На Алеї Слави в парку Шевченка представники різних конфесій провели спільну молитву пам’яті.

Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих у роки війни: як серед тих, хто воював проти гітлерівського режиму, так і серед мирного населення та поклали квіти до пам’ятника Невідомому матросу.

З благословення єпископа ... Читати далі »


В день пам'яті святого апостола і євангеліста Марка, єпископ Одеський і Балтський Марк співслужінні секретаря єпархії архімандрита Микити (Сировегіна), обласного благочинного митрофорного протоієрея Віталія Сеника, настоятеля Свято-Успенського храму с.Болгарка Роздільнянського району митрофорного протоієрея Володимира Кошарка, настоятеля Свято-Покровського храму м.Южне митрофорного протоієрея Миколи Віщуна, настоятеля храму святого великомученика Георгія Побідоносця м.Одеси митрофорного протоієрея Михайла Демиди, настоятеля Свято-Покровського храму с.Цибулівка Великомихайлівського району митрофорного протоієрея Юрія Граблюка, настоятеля Свято-Покровської парафії м.Білгород-Дністровський прото ... Читати далі »