Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2017 » Квітень » 16

До початку пасхального богослужіння, згідно церковному уставу у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси читались Діяння святих апостолів.

О 23.45, після полунощниці, під спів стихири "Воскресіння Твоє, Христе Спасе" розпочався пасхальний хресний хід.

Пасхальну ранню і Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого єпископ Марк відправив у співслужінні старшого священика кафедрального собору  митрофорного протоієрея Віталія Сеника, настоятеля парафії Касперовської ікони Божої Матері м.Одеси протоієрея Теодора Оробця та клірика кафедрального собору ієрея Андрія Волошина.  ... Читати далі »


В день свята Світлого Христового Воскресіння, представник Одеської єпархії з духовного виховання в місцях позбавлення волі протоієрей Димитрій Краснобаєв відвідав Одеську установу виконання покарань №21 Управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області.

Протоієрей Димитрій обійшов близько сотні камер на одному з тюремних корпусів та всі камери на секторі максимального рівня безпеки, де містяться ув'язнені, засуджені довічно.

Священнослужитель окропив святою водою кожну камеру, вітав ув'язнених зі святом Святої Пасхи та виголошував невелику проповідь про те,
що мета життя людин ... Читати далі »