Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2017 » Березень » 18

У  середу  третьої седмиці Великого посту, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні настоятеля Свято-Успенської парафії с.Вовківське Лиманського району Одеської області ієрея Миколи Молофія звершив літургію Ранішосвячених Дарів в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси.

У п'ятницю третьої седмиці Великого посту,  єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні настоятеля парафії Різдва Пресвятої Богородиці с.Новоукраїнка Роздільнянського району Одеської області протоієрея Олега Свиридюка звершив літургію Ранішосвячених Дарів в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси. 

... Читати далі »


З 13 по 19 березня ELEOS-UKRAINE у партнерстві з Комісією з питань соціального служіння при Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій та за підтримки UNAIDS провели навчальний семінар на тему: "Підвищення обізнаності та спроможності релігійних організацій в регіонах, задля забезпечення їх активної участі в регіональних (Дніпро, Харків, Київ, Донецьк, Одеса) програма протидії епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні".

У роботі семінару вляли участь представники різних християнських конфесій України об’єднані однією метою – попередити епідеміологічний сплеск ВІЛ-інфекції в Україні. 

Від ... Читати далі »